Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Folyamatosan feltori az facebookomat.

Figyelt kérdés
A barátom folyamatosan belep a facebookomba. ezt hogy csinalja? Azt mondja h a nemzetbiztonsagnal dolgozik egy haverja es o tud belepni a facembe.minden levelemet atturja mert nagyon feltekeny.mit tegyek???meg azt is elolvassa amit a rokonommal beszelek...

2013. febr. 23. 16:50
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Ezzel semmit nem tudsz csinálni. A másik költözzél haza, mert féltékenység nem lesz jó. Nem hiszem, hogy ott dolgozik a haverja, most amikor felső vezetőket váltanak ott le és folyamatos tisztogatás van. Az hogy a haverja ért a számítástechnikához azt elhiszem. Egyébként sokat lógsz ott? Az inkább szemet szúr neki. Egy biztos, ne ideírj, hanem beszélj vele komolyan más megoldás nincs. Bár mindenki másképpen fogja látni. N
2013. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
nem logok sokat a neten,kb heti 2-3 szor mentem fel facere,mert tudtam h nem nezi jo szemmel...
2013. febr. 23. 17:32
 33/37 anonim ***** válasza:

Oké, hogyha szakítanál is vele, van esélye összefutnod vele. De legalább szakítottál, és remélhetőleg leszáll rólad! Erről beszélned kéne másnak is, akiben megbízol, ő tudna támogatni.

És könyörgök, hagyd ott végre. Az exem hasonló ember volt, és hidd el, nem sírok utána. :)

2013. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Egyébként most milyen gépről vagy? Mert jó eséllyel ezt is olvasgatja :-D
2013. febr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
anyukamerol..
2013. febr. 23. 18:11
 36/37 anonim ***** válasza:

Kicsilány,jó esélylel simán csak egy kémprogram van a gépeden, mivel egy háztatásban laktok lazán hpzzáfér. A helyedbe nagy erőt vennék magamon és megváltoztatnám a jelszavalm a muter gépéről és CSAK ONNAN jelentleznék be.


Informatikus vagyok szivesen leírnám, hogyan törőld lede úgyis visszarakja. A pogram működése egyszer szépen elmenti egy fileba a leütött biellentyűidet. Elkdüli neki és kibogarássza belőle, és löki a dumát. Azt, hogy milyen technológia van a nemzetbiztonságnál azt nem tudom, de facebookot nemhiszem, hogy feltörnek, egyrészt nincs joguk másrészt szerintem az ot dolgozókat teljes megfigyelés alatt tartják nehogy visszaéljen vele bárki is.


Tudom nehéz lesz az életed facebbok nélkül és hogy ritkán jelentkezhetsz fel, de vagy ez vagy az

2013. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a tanácsokat!
2013. febr. 26. 15:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!