Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti lennétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti lennétek olyan pasival akinél a szexen kívül minden mással meg vagytok elégedve?

Figyelt kérdés
Fura kérdés tudom, a barátom mindenben megfelel, ápolt, okos, intelligens, pénze is van, jófej minden. Egy a baj, a szex nem mindig sikerül jól, 3 éve vagyunk együtt, de mondjuk az esetek nagytöbbségében nagyon hamar pár mp után elélvez, a másik részében egy 10 perc után vége a dolognak, és egy kis részében bírja csak sokáig. Sokszor kielégít utána orálisan, de valahogy mégiscsak sokszor hiány támad bennem, hogyha elkezdünk valamit, vadulunk spontán, minden tök jó és akkor 1 mp múlva már vége is :/ Ezen kívül minden más jól működik, próbáltunk javítani ezen a dolgon, ő is tett érte, de max rész sikerek voltak, nála a kezdetek óta fent áll ez a probléma. Nem is ez a lényeg, de ti lennétek együtt egy jó pasival akinél ez a dolog nem 100%-os? Csak a kíváncsiság hajt.. 21/n
2013. febr. 9. 21:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Összetett dolog. Fontos a szex. Nekem például az nem lényeg, anyagilag hogy áll, annál jelentősen fontosabb, mégis, ha jól kijönnék egyéb téren, ezért nem hiszem, hogy dobnám, a kezét, nyelvét mindenki tudja használni, kielégítene máshogy. Mellesleg imádom a domina játékokat, ha erre fogékony, akkor elnézném neki. Pedig nekem is a hüvelyi orgazmus a favoritom.
2013. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyébként kellő előjáték után nekem bőven elég a 10 perc, van, hogy két-három orgazmusom is van az idő alatt. kezdjétek ti is így, hosszas előjáték neked, aztán a szex. :)) Hátha beválik!
2013. febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem lennek hanem vagyok.

Durex Performa gumit probaltatok? Mondjuk annak is kell par perc amig hatni kezd.. de lehet mashogy is kesleltetni, keress ra, h korai magomles a neten.

2013. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A nők visítanak mindig, hogy az érzelem a fontos.

Vagy akkor őt nem szereted?

2013. febr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez árnyaltabb dolog. Egyrészt, ezt várják tőlük, sokan csak eljátsszák. Épp a legszámítóbbak. A kérdező legalább őszinte.

És pont ez a baj, látod, hogy te is rögtön általánosítással akarsz manipulálni, meg azzal, hogy "szereti-e".


Tudnék néhány dolgot erről a témáról írni, de talán a fiúk még kötődőbbek, érzékenyebbek, én ezt tapasztaltam. Ez nem azt jelenti, hogy a nők rossz emberek lennének!

Sokban más a két nem.


Na és, ha nem jó a szex, a pasi prostihoz megy, azt mindenki elnézi... ez a lány meg csak feltett egy kérdést.

2013. febr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, férfiként messziről kerülje el mindenki a "visító" nőket, akik túlhangsúlyozzák az érzelmeket! Ott valami bibi van, valószínűleg abszolút nem érzelmes a csaj, csak máz rajta.


Nőként meg azokat kerülje, mint ördög a kápolnát, akik folyton úgy kezdik, hogy "de hát ha szeretsz..." - ez érzelmi manipuláció.

2013. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Voltam együtt olyan pasival, akinek enyhén szólva nem a lepedőakrobatika volt az erőssége, de mivel halál szerelmes voltam belé, úgymond "elnéztem" ezt. Ha nem szerettem volna annyira, biztos kivágom.
2013. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem csak a szereteten múlik sok, hanem a nő hozzáállásán is. Két emberen áll. Én nagyon szeretem, ha egy fiú rendesen tud k...ni.


Viszont domináns vagyok, és elég ötletes, továbbá én szeretek a szexben irányítani, tudom a saját orgazmusom befolyásolni, stb, stb, stb, ha "kis hibák" vannak, és nem nyújtja azt a legalább fél/egy óráig villámgyors tempót, akkor megoldom.

2013. febr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. kifejtem kicsit jobban: neki olyan problémája volt, ami 100%-ban csak rajta múlt volna. Passzív és önző volt az ágyban. Nem szerette az olyan pozitúrákat, ahol neki kellett "dolgoznia", sokszor csak feküdt mint a döglött hal. A dolgok orális részét illetően nem szerette nekem csinálni, viszont azt gyakorlatilag elvárta, hogy ő tőlem megkapja. Az a legjobb szó rá, hogy passzív volt, de nagyon. 2 évet voltunk együtt, ebből kb. 1 kezemen meg tudom számolni, hányszor volt pl. ő felül a külön kérésem nélkül. Jogos lehet a kérdés, mi a francért nem vágtam ki a fenébe? Hát igen, mert túlságosan szerettem... (ja, amúgy ő szakított velem, az a slusszpoén)
2013. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9-es, jogos, neki nálam is ajtó lett volna, hacsak nem vevő rá "őpasszívsága" hogy lekötözzem és úgy istenesen kicsit meg is kínozva megdomináljam, mert felőlem ez is mehetett volna. :)) Na de egyoldalú orál?
2013. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!