Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek becsavarodni a magánytó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek becsavarodni a magánytól, hogy legyek könnyedebb? 21/L

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok és egy ideje szingli. Sosem zavart, ha nem volt barátom, nem voltam eddig sem az a túlfűtött, túlzottan ragaszkodó típus, csak azért, hogy ne legyek egyedül, nem jöttem össze senkivel. Most már viszont túl hosszúnak ítélem meg ezt az időt, 1 éve nincs senkim. Próbáltam találkozgatni néhány sráccal, de egyik sem fordult komolyabbra. Kezdem azt hinni,hogy velem van a baj. Mit tegyek,hogy ne legyek ennyire rágörcsölve a témára? Inkább a lelki része hiányzik, hogy valaki megkérdezze, mi volt velem ma... Persze a simogatás,összebújás is. Szóval egy normális kapcsolat. Más is kezd becsavarodni egy kicsit? Szeretném lazán venni, de nem megy!
2013. febr. 23. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!


Én se tudom mit kéne csinálnom, de pont így vagyok. Én igyekszem elmenni egy rakás programra, hogy addig se gondoljak ilyesmire.

21L

2013. febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Ment a privi.
2013. febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

"hogy legyek könnyedebb?"


nem lehet hogy ironikusan pont az van, hogy dagi vagy és amiatt nem vesznek észre a fiuk...vagyis az olyan fiuk akikröl álmodozol, hiszen a nők képtelenek lentebb adni az igényeiket inkább ide irják ki a hülyeségeiket mikor egyedül vannak.

2013. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
az lehet, hogy a kisugárzásommal van baj, de a testalkatom átlagos, nem vagyok kövér, vasorrú bába és nem irreálisak az igényeim sem, de mivel nincs társaságom és az utcán nem divat ismerkedni, így nehéz helyzetben vagyok.
2013. febr. 23. 21:38
 5/13 anonim ***** válasza:

Túl sokat agyalsz ezen!

Mozdulj ki, fáraszd le magad! :)


Suli, munka, hobbi, barátokon keresztül a legkönnyebb ismerkedni... :) Csak tényleg ne ez legyen az első, hanem hogy te érezd magad jól a bőrödben! Valószínűleg ez lehet a baj, azaz a kisugárzásod...

2013. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ja, foglald le magad. Amúgy nekem is főleg a lelki része hiányzik, bár én a másik oldalon vagyok. Törődj az életeddel, aztán majd jön valaki. Ezt nem lehet erőltetni, mert csak rosszabb lesz.


22/F

2013. febr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ez igaz lehet.
2013. febr. 23. 22:03
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Mi volt veled ma?


Jobb lett? :D

2013. febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű dolog, Én tulajdonképpen 3 évig voltam egyedül.

Próbálkoztam, de érzelmileg nem tudtam senkihez sem kötődni, így a vége mindig az lett a dolognak, hogy megbántottam a másikat.

A szabadidőmet sportolásra fordítottam javarészt, így elterelődött a figyelmem a témáról és rengeteget dolgoztam, tanultam.

Amikor már lazán tudtam venni a dolgot, akkor toppant be az életembe a szerelem.

2013. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2013. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!