Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerkedésnél mikor mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél mikor mondjam el a férfinak, hogy szilikonjaim vannak? Nem szembetűnő egyből.

Figyelt kérdés
Szilikonos nők ti mikor mondtátok el a barátotoknak?
2013. febr. 23. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szégyelld,de ne is az 1. randin.
2013. febr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha kabátban vagy nem feltűnő.. de egy kicsit is kivágott póló és egyből le lehet vágni (legalábbis én észrevenném)


amúgy meg miért kéne ezt külön mondani? nem olyan nagy izé ez

2013. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, de szerintem ne az első randi elején, a köszönés után.:)
2013. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Mi ezen a külön elmondani való? Nem terhes vagy vagy rákos. Örülj neki, minél nagyobbak annál jobbak. A férfiak a nagy melleket szeretik, a kisfiúk játszanak kis mellekkel. Meg a látens homokosok.
2013. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Férfiszemmel nézve teljesen mindegy! Véleményem szerint nincs semmi jelenősége

25F

2013. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
előző: elég primitív egy teremtés lehetsz. A kis mell nem egyenlő egy kislánnyal. Hogy az éretlen agyaddal megértsd amit mondok: nem a nagy mell miatt lesz valaki felnőtt nő. Érted amit mondok?
2013. febr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"a kisfiúk játszanak kis mellekkel. Meg a látens homokosok." Kis mellem van. Köszi. Ezen azért tudnánk vitatkozni.:)

Egyébként, kedves kérdező! Te csináltattad őket, úgyhogy ne szégyelld!:) Szerintem majd akkor mondd el, mikor "hivatalosan" is összejöttetek. Tereld rá valahogyan a témát :)

2013. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
4-es, én pont azt vettem észre, hogy inkább a kisfiúknak párválasztási előfeltétel a nagy mell. Ugyanis ők azon kívül, hogy nagy dudákat csöcsörésszenek, másra sajnos nem alkalmasak. Ez vagy TE. A látens homokos analógia meg annyira szar volt, hogy inkább hagyjuk. A férfi (aki nem te vagy) elsősorban olyan nőt keres, akivel nemcsak dugni lehet, hanem pl. értelmesen beszélgetni, ahogy felnőtt embereknél szokás. Hátha egyszer felnősz és túljutsz ezen a krízisen.
2013. febr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
Mi az hölgyeim? Azért csak fáj nektek a kis mell igaz? :)
2013. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
utolsó, a 80b pont hogy átlagos, nem kicsi...
2013. febr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!