Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerkedésnél mikor mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél mikor mondjam el a férfinak, hogy szilikonjaim vannak? Nem szembetűnő egyből.

Figyelt kérdés
Szilikonos nők ti mikor mondtátok el a barátotoknak?
2013. febr. 23. 22:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9-es. Nekem spec nem "fáj", mert leszarlak, a szánalmas véleményeddel együtt. Nekem az fáj, hogy velem ellentétben nagyon sokan vannak, akik komplexusokkal küzdenek a kis mellméretük miatt. Bele se merek gondolni, milyen ember vagy te, akinek ez okoz örömet, hogy beletaposson mások lelkébe. Se indokod nem volt rá, se a kérdéshez nem kapcsolódott. Simán egy beteg f*sz lehetsz, aki senkire és semmire nincs tekintettel. Most menj szépen anyukádhoz és köszönd meg neki, hogy ilyen "fasza" gyereket nevelt belőled.
2013. febr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mikor megfogja, megsimogatja, ... a melled megkérdezed tőle, hogy szerinte szilikons-e vagy sem. Válaszol valamit, aztán akkor megmondod. 26F
2013. febr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Neked nem fáj a kis p@csöd?

Vagy az alacsony IQ-d?


Vannak akiknek a kis mell tetszik,nem is értem,hogy ezt miért nem érted meg :O

2013. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!