Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem tudom pontosan mit akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudom pontosan mit akar?

Figyelt kérdés

Szóval elkezdtem találkozni egy régi ismerősömmel (osztálytársak voltunk és kb 6-7 év után felvettük újra a kapcsolatot) és vmelyik nap mondta,hogy ő komoly kapcsolatot akar velem nemcsak egy éjszakás kalandot,hogy csak egy párszor megdug és annyi. Én is azt mondtam neki,hogy komolyan gondolom....de viszont ő sokat dolgozik reggel hajnalban kell és vmikor este végez ezt meg is értem,hogy fáradt és nincs kedve eljönni hozzám.De van,hogy egész nap nem keres ha esetleg én nem küldök neki egy sms-t . Meg is kérdeztem tőle h már meggondolta magát vagy akar-e egyáltalán találkozni velem..ugyanazt mondta h igen és nem gondolta meg magát.De akkor nem érem mert ha én nekem komoly szándékaim vannak én keresem a másikat....és már nem értem miért csinálja ezt h így tele beszélte a fejemet és szinte nem is keres de ha rákérdezek ugyanazt mondja...és kíváncsi vagyok a véleményetekre h csak szédít v én túlzom el a dolgokat.És kis 15 évasak vagyunk már hanem 21 mindketten és sztem ennyi idősen meglehetne mondani h meggondolta magát és így intézni ha tényleg így van...

előre is köszönöm a normális válaszókat



2013. febr. 23. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Nekem is szinte teljesen hasonló a problámám.

Egyet ne tegyél meg,ha akarod őt- én sajnos megtettem- ne oszd ki, amúgy rendesen,hogy milyen "görény",hogy nem foglalkozik veled. Mert később megbánod. Szerintem egyszerűen tényleg elfoglalt és van olyan tipusú férfi,aki nem szeret lelkizni, csak akciózni,de ha kivárod,nem fogod megbánni! Lelkizz inkább a barátnőddel.

Nekem is drukkolj,hogy újra megkeressen és tudjuk folytatni a kapcsolatot. Nagyon megbántam a dühömet (ami női szempontból jogos volt) :)

2013. febr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze drukkolok neked,remélem tudni fogjátok tisztázni:) Megfogadom a tanácsodat és nem osztom ki...de néha határán vagyok.Most egy kicsit megnyugtatál...:)
2013. febr. 23. 23:00
 3/7 anonim válasza:

Szia!


Lehet,h tényleg elfoglalt,olyan a munkája,h nagyon leköti.Meg vannak olyan típusú emberek akik nem szeretnek rá akaszkodni a másikra és ők sem szeretik,ha rájuk akaszkodnak,hanem szeretik a szabadságot.Már ha érted mire gondolok. :)

2013. febr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem mire gondolsz:) csak nekem idáig nem ilyen típusú barátaim voltak azért furcsa egy kicsit...akkor türelmesebb leszek.köszi a válaszókat:)
2013. febr. 23. 23:41
 5/7 anonim válasza:

szívesen! :)


figyu,h őszinte legyek én se szeretem,ha minden nap keresnek,vagyis jól esik persze nem a nem törődömségről beszélek,de jól esik,ha hagynak egy kis "pihenő napot".


nekem volt olyan barátom aki már szinte zaklatott telefonon annyira nem hagyott nekem nyugtot/magán életet.


amúgy pedig beszéld meg ezt vele. :) az a legbizibb. :)

2013. febr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

oké....sztem azért nem zaklatom:) van h 1 v 2 napig nap nem keresem csak már idő után érdekel h mi van.....:)

de köszönöm a tanácsot:))

2013. febr. 24. 12:01
 7/7 anonim válasza:

Nem Rád értettem a zaklatást,hanem a tulsó végletre amikor az egyik ember rá telepszik a másikra...


sok sikert! :)

2013. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!