Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Letszi szegetsetek "van eggy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letszi szegetsetek "van eggy lany akinek bevallottam hogy szeretem o is szeret engem de megem akar leall ni velem mer fel hogy megcsalom "Mit tegyek hogy elhiggye hogy huseges leszek hozza?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán honnan veszi hogy megcsalnád? Netán volt előző barátnőd akit megcsaltál azt a híre eljutott másokhoz is köztük hozzá. Ilyenkor sztem magyarázd el neki miért csaltad meg az előzőt, mi volt vele a baj, de ha ennek nincs előzménye mi miatt feltételezheti ezt akkor szegény csaj még talán a saját előző kapcsolata hatásába van, még nincs kész rá hogy újra megbízzon egy pasiban. :s De ha szeret akkor hamarosan megfogtudni bízni benned :)
2013. febr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én az olyan csávókkal szoktam így lenni, akik köztudottan nőcsábászok. A barátom is ilyen volt, de sok udvarlás után elhittem neki, hogy tényleg szerelmes belém. Aztán kialakult a bizalom is köztünk. Már 2 és fél éve vagyunk együtt, és már el sem tudnám képzelni, hogy megcsalna, szinte még csak szóba sem áll más csajokkal, én vagyok neki a tökéletes nő és imád. Most már elhiszem. :)

Szóval, ha tényleg szereted a lányt, akkor udvarolj neki, és próbáld elnyerni a bizalmát!

2013. febr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan vette hogy en megcsalnam mer pl mast sem csaltam meg Es nem tudom hogy nyerjem el a bizalat
2013. febr. 23. 12:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Pl tanulj meg írni.
2013. febr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!