Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna ha a barátotok börtönőr lenne?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat, Köszi!

2013. febr. 24. 09:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy én még nem találkoztam olyan börtönőrrel akin ez ne látszott volna meg (van akin előbb van akin utóbb), sajnos a környezet és a magyarországi elítéltek minden otthagyják a nyomukat. A többség akivel beszéltem azt mondta hogy megtiltaná a gyerekének hogy ezt a szakmát válassza, a nevelőtiszt pl egy fk-ban más. Egy Bv-n belül folyamatosan olyan dolgokkal szembesül az ember amik leklileg kicsinálják, és nem tudom elképzelni hogy ez ne lenne hatással a családi életére, az hogy eddig csak ilyet láttam egy dolog de elvileg se tudom elképzelni hogy valaki levág egy kölyöt miután felakasztotta magát mert nem bírta tovább a cellatársakat aztán szépen hazamegy és minden rendben van. Ha valaki folyamatosan a társadalom szemetével dolgozik annak nyoma van. (ok ez extrém példa, öngyilkosság esetén elég nagy a felhajtás és nem feltétlen az őrök feladata a holttestel való foglalatoskodás, de ezeket mindennap látják, szerintem érthető miről beszélek)
2013. febr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 bévé válasza:
100%

Tisztelt Jégkirálynő!

Én 11 éve dolgozom börtönben napiasan a fogvatartottak között!!!

Láss csodát nem vagyok kiégve, nem vagyok udvariatlan, nem vagyok bunkó, és alkoholt sem iszom csak évente 2-3 alkalommal! A párommal 8 éve vagyunk együtt ebből 7 éve élünk együtt a legnagyobb örömömre konfliktus, vita, veszekedés nélkül.(8év alatt kb 5 vita, szerintem az semmi). Mindenki azzá válik amivé akar lenni.Sajnos van egy általánosítás minden szakmához, ami még a 80-as években alakulhatott ki, és azt nem könnyű megváltoztatni. A Te munkahelyeden hány kollégád vállal másod állást, hogy a családjának jobb legyen? Nálunk elég sokan! Biztos, hogy van bunkó kiégett smasszer, de már egy új, fiatalabb generáció dolgozik bv-berkeken belül. Ha lenne rá mód, amire nincs, megmutatnám hogyan tellik el a szolgálatom, kellemesen csalódnál szerintem. Sőt még talán nevetnél is, hisz mi a feszültebb napokon(mert van ilyen hiszen ez nem napközi) is ugratjuk egymást és poénkodunk(a kollégákkal).

Zárásként: Amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten!

2013. márc. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!