Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyem mitől érzem ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyem mitől érzem ezt magam sem értem?

Figyelt kérdés

van egy férfi akivel szoktam beszélgetni,és amikor vele vagyok olyan érzésem vaan mintha mindig is ismertem volna.(pedig nem) miért érzem ezt?

ráadásul mikor vele beszélgetek vannak olyan megnyilvánulásai,gesztusai amik abban a férfiban is benne voltak akibe sokáig szerelmes voltm és van,hogy azt érzem hogy mintha az a férfi lenne akkor ott velem és nem is ez a másik a tényleg ott van velem. mintha a lelke ebbe a másik férfibe átköltözött volna néha ilyen érzésem van!



2013. febr. 24. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak bele szeretnéd látni,vagy tényleg van oka,hogy megismerted.
2013. febr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
milyen oka lehet neki?
2013. febr. 24. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy értem,hogy végzet,sors ilyenek.
2013. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán nagyon jól összepasszoltok. Velem és a barátommal is ugyanez volt, egy koncerten találkoztunk, aminek az lett a vége, hogy kb. 4 órán keresztül csak ültünk, és úgy dumáltunk, mint két gyerekkori barát.:) Szerintem vágj bele ezzel a hapsival, mert az ilyenekből lesz a legjobb kapcsolat!:)
2013. febr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 canadafan ***** válasza:
Pszichológiai jelenség, a neve projekció (kivetítés). Ez történik pl. szerelem esetén, hogy az egyéni belső férfi képedet (ezért érzed úgy mintha ismernéd) kivetíted a partnerre. (Később ez az a kép megkopik, ahogy a valóság betolakszik és akkor derül ki, hogy a kapcsolat életképes-e vagy nem.)
2013. febr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!