Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt az eddigi legszebb/leg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legszebb/legcukibb dolog vagy vallomás amit a párotok mondott nektek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 20:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
* aztán magyarázta, hogy minden csaj nagy pakkokkal mászkál a sminkszerek miatt, meg egyéb hasonló, ha randira megy
2013. máj. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Volt barátom nálam aludt, reggel dolgoznia kellett mennie, de délután jött is vissza. Indulás előtt úgy köszönt el, hogy munka után jön haza. Viccesen megjegyeztem neki, hogy nem otthon van, erre ő azt mondta, hogy neki ott van az otthon, ahol én vagyok. :)


Pár hónapja randizgattam egy külföldi sráccal, aki nem tudott magyarul, angolul beszélgettünk, de mindig kérdezgetett hogy ezt meg azt hogy kell mondani magyarul. Emlékszem, hazakísért, a szél hordta a havat, pont búcsuztunk el, és kérdezte, hogy hogyan van az magyarul, hogy "megcsókolhatlak?" ott már vigyorogtam rendesen és mondtam neki hogy úgy hogy "megcsókolhatlak?" erre ő (szintén magyarul): "majd én téged" és megcsókolt :) Utána átölelt, felemelt és megpörgetett, de a járda csúszott a hó miatt és elestünk :D pár percig annyira nevettünk, hogy nem bírtunk felállni :D életem legtökéletesebb 5 percei egyike volt :)

2013. júl. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Szexuális problémáim vannak egy korábbi bántalmazás és erőszak miatt. Sok nehézkes próbálkozás után azt mondta, hogy mindegy hogy teljesítek, mert ő engem akar és majd szépen lassan segít ezeket is megoldani, de addig is annyit vár rám amennyire nekem van szükségem.

Szóval így is úgy is engem akar elvenni.:)

2013. aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!