Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a barátom velem maradjon? ( Részletek lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Teljesen kivagyok ,mert észrevettem 1-2 napja ,hogy a barátomnak valami baja van. Kérdeztem ,hogy mi de elösször nem akarta elmondani ,mert hogy kiborulnék ,de végül csak elmondta. 1-2 napja úgy érzi ,hogy már nem szeret annyira ,mint régen. Beszélgettünk és mondta ,hogy szerinte max 2 hónapig leszünk még együtt... lehet hogy velem van a baj ,de nem értem ezt az egész helyzetett..Kérdeztem ,hogy csináltam-e valamit vagy bármi hasonló ,de mondta hogy nem. Mondta hogy jó velem és boldog, jól főzök, megértem Őt, jó vagyok az ágyban ,megvan a kellő szabadsága és Ő sem érti ,hogy mi ez az érzés. De viszont pár hete mondta ,hogy fél hogy velem éli le az egész életét és ,hogy nem lesz olyan fiatalkora mint másnak ,hogy nem kell úgymond semmivel foglalkozni nyugodtan nőzhet stb. és szerintem ez lehet a háttérben, de nem tudom hogy mit tegyek... teljesen kétségbe vagyok esve ,mert nagyon szeretem Őt és nem akarom elveszíteni! Szerintetek mit tegyek? :(


2013. febr. 24. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

legjobb amit tehetsz. készülj fel...


ha ő úgy döntött, hogy más is kell neki, ugyanakkor veled semmi baja, akkor nem tudsz mit tenni. Hacsak nem valami olyan nagyon új énedet mutatod meg, amit még nem ismer :)

2013. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az aljasabb nők ilyenkor teherbe ejtik magukat. Azt javaslom ezt ne tedd!
2013. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd, had menjen! Ha igaz, amit mondott, hogy mindenben jó vagy neki, úgyis vissza fog akarni menni Hozzád! És akkor már jobban tud majd becsülni. Rájött most a pánik- hagyd, hadd "élje" ki kicsit magát, úgyis meg fogja unni..
2013. febr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmiképp nem fogom magam teherbe ejteni.. szánalmas dolognak tartom és hosszútávon senkinek sem lenne jó.. az utolsó választ nagyon köszönöm ,remélem hogy igazad lesz :)
2013. febr. 25. 21:08
 5/5 anonim válasza:
Kapuzárási pánik. Tényleg az lenne a legjobb ha szünetet tartanátok, ha igazat mondott, visszatér. De addigis ezerrel próbáld meg izgalmassá tenni a kapcsolatotokat. Csináljatok új dolgokat együtt. Remélem minden rendben lesz.:)
2013. dec. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!