Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit kéne tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit kéne tennem? Kezdek belefáradni. Részletek lent!?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a barátnőmmel.Eddig minden jó volt és igazából most is az. De hiányzik a régi életem.A sok hülyülés a haverokkal egy kis szabadság..és valamilyen szinten a csajozás is hiányzik. Megcsalni nem akarom és nem is fogom,de nem tudom mit kéme tennem. Mert jelenleg úgy érzem,hogy nem érzem jól magam vele. Megbántani sem szeretném...

2013. febr. 14. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem Vele éled az életed, Ő is éli az életed!

Valami nem jól van csinálva...

2013. febr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd elroppant a karmaival a kapcsolat nevű szörnyeteg el fog múlni. Először próbálsz majd menekülni de a végén csak ott ülsz a kanapén sört iszogatva, és várod, hogy álomba merüljön a sárkány.
2013. febr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Carbon92! Ó'be szépen fogalmaztál!
2013. febr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok én is. Azt tanácsolom, hogy ne légy hülye és ne kergesd magad ábrándokba mert egyszer úgyis kibukik. Én is ezt éreztem és sajnos nem akartam megbántani és szép lassan el laposodott az egész mert ugye ennek velejárója az, hogy nem akarsz sokat vele lenni (ezt ő észreveszi) nem akarsz közös programot. Esetleg nem tudod magadat adni ha pl ő is ottvan a barátaid között egy társaságban mert félsz a véleményétől. Azt mondom még ma mond meg neki. Én most próbálok ebből kilépni és 1 hónapja képtelen vagyok ne légy olyan hülye mint én vagyok/voltam.
2013. febr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Állj a talpadra, és lépj ki a kapcsolatból. Na, és, ha megbántod. Ő meg téged bánt, mert te sem érzed jól magad. Te is, ő is találtok majd magatokhoz valót, de most csak vesztegetitek a másik idejét.
2013. febr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hagyd el, nem ér annyit, hogy feladd érte a haverjaid, a szabadságod, a csajokat. kapj észbe és dobd, majd kiheveri.
2013. febr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Így ő sem lehet boldog veled. Szakíts, ennél csak rosszabb lesz. Tudom.

Ha összetartoztok, akármilyen banálisan hangzik is, újra össze fogtok jönni. Csak érettebben, őszintébben.

Ennyi.

2014. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!