Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mégis mire véljem?! .

Figyelt kérdés

Előre is elnézést, de kicsit hosszú lesz. Tanácstalan vagyok egy fiúval kapcsolatban, remélem tudtok segíteni.

Rólam annyit, hogy 21 éves vagyok, főiskolára járok, ahol megláttam a szóban forgó srácot. Nem vagyok egy rámenős tipus, ezért az, hogy tetszik abban merül ki egyenlőre, hogy amikor látom nézegetem, álmodozom... Ő látszólag átnéz rajtam, DE VISZONT (!) az elmúlt egy hónapban rengetegszer mintegy "véletlen" összefutottam vele, ami szerintem nem csak a véletlen műve. Például kb 3 hete mentem haza a barátnőmtől Pest nem éppen fehérek lakta kerületében, és egy cigó pali el akarta venni a telefonomat, erre a semmiből előbukkant a srác, elhajtotta a cigót, és jóformán megköszönni sem tudtam, elment.

Vagy múltkor a metróban bénáztam az esernyőmmel, millió csomagommal és felvette az elejtett esernyőmet, szintén a "semmiből megjelenve".

Ezek mind véletlenek vajon ?...

Még annyit, állandóan egyedül látom, odamenni nem merek. :(


2013. febr. 25. 07:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Fősulin vagy és nem tudsz rendesen magyarul? Ciki...

Vagy "DE" vagy "VISZONT" a kettő együtt értelmetlen. Csak azért mert ostoba módon még ki is emelted a hibát...


S a kérdésre a válasz:

Lehet a véletlen, de valószínűbb, hogy követ... :)

2013. febr. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy stalker típus, követ téged mindenhová, és ezért tud mindig a legjobbkor előkerülni. Az se kizárt, hogy a telefonos dolog előre megrendezett volt. Csak óvatosan.
2013. febr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Véletlenek nem léteznek:D amúgy menj oda hozzá, és beszélgetés kezdéseként köszönd meg hogy segített neked múltkor.:D
2013. febr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Na ez tök érdekes. Meg ugye most remélem azok a fiúk is olvassák akik nem értik miért vannak egyedül. Ugyanis nagyjából ezt érzi egy lány akinek tetszik egy srác, de a srác nem megy oda. Na de ez a srác oda megy mint egy jótevő angyal és mindig megment. Ehhez képest meg mindig átnéz rajtad.

Ennek pedig két oka lehet vagy nem tetszel neki vagy igen, csak úgy csinál mintha nem tetszenél.

Mi srácok gyakorlatilag négyféle üzemódában vagyunk képesek megnézni egy lányt.

1, Sóvárgó nézés -Ez az amit a lányok nem szeretnek.

2, Vetkőztető nézés -Ezt sem feltétlen szeretik a lányok.

3, 4itkos nézés -Amikor úgy igyekszünk megnézni egy lányt, hogy nehogy rájöjjön, hogy tetszik. Ha pedig képes megjelenni ha bajban vagy vagy segíteni kell, akkor ahhoz rád kell nézzen. Ha pedig nem érzed, hogy néz, elég jól csinálja. -Na ez csak egy koncepció.

4, Férfias nézés. -Na ezt szeretik a lányok, amikor a srác úgy néz meg, hogy érzed a nőt nézi, azaz téged és nem titkolja. Nem sóvárog csak jelzi hogy ő egy férfi és észrevett. Ezt a nézést szeretnéd tőle.

Csakhogy ilyenkor ha nem jelzel vissza, mert nem tudtad mi az,stb. Akkor az után nem nagyon fog téged nézegetni,mert akkor átmenne a sóvárgó típusba. Lehet egyszer már megnézett csak nem vetted a lapot és ezért olyan mintha átnézne rajtad. -Bármi lehet.


Aztán, hogy hasznosat is írjak. Ugye ha a fiúk nem mernek oda menni a lányhoz, hogyan tudnánk elvárni ezt egy lánytól, mikor nem is neki kéne?

Egy lány egyszer velem kapcsolatban találékony volt, mivel én segítettem neki, de nem volt alkalma megköszönni, mivel elvben többé nem találkoztunk volna.

(Megkértem a kollégáimat valamire a munkahelyemen, hogy intézzenek el neki valamit mielőtt kiléptem a cégtől)

A lány kinyomozta a számom, hogy "megköszönje"

Ez pedig azért sokkal bátrabb húzás, mintha te odamennél megköszönni neki. Ráadásul én sem gyanakodtam elsőre, csak őrültem mert én sem mertem nála kezdeményezni, nagyobb volt a szépsége mint az én önbizalmam.


Tehát simán oda mehetsz hozzá, mert írtad, hogy jóformán megköszönni is alig volt alkalmad. Miért lenne ciki, ha megköszönöd, hogy megmentett a múltkor. Elmondhatod mekkora szerencse hogy arra járt. Meg azt is megköszönheted, hogy múltok az esernyővel segített. Itt aztán feldobhatsz egy labdát, hogy kár, hogy kevés ilyen srác van.

Azaz a cél, hogy valahogy elkezdjetek beszélgetni. Ezek után mindig elejthetsz egy kedves őszinte mosolyt akárhányszor meglátod : Hiszen ő a te megmentőd. /Ez ugye nem azt jelenti, hogy tetszik, csak volt egy közös kaland, jó fej volt, megmentett/ Ő is agyalhatsz egy picit. Ha már nyitottál finoman "hálásan", akkor már mindenképp nála van a labda. Tehát ha akar valamit, most már nem várhat rád. Köszönd meg mindenképpen rendesen, úgy illik amúgy is, biztos jól fog neki esni, akármi is van. A többit meg intézi, ha tetszel neki.

2013. febr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egyes: Gondolom te soha nem vétesz hibát, te bunkó ! Csak mert így első blikkre leostobázol, akkor már... Egyébként is nem nyelvtani tanácsot kértem. Bírom az ilyen tipikus magyar majd jól megmondom a tutit tipust !


Többieknek: Köszönöm, de nem hiszem, hogy én oda fogok merni menni, valahogy a direkt kezdeményezés nem az én stílusom...

2013. febr. 25. 08:31
 6/9 A kérdező kommentje:

08:21-nek : Köszönöm, hogy leírtad a te tapasztalataidat, és kétségtelen, hogy sok okosságot írtál, de viszont (csak hogy 1. örüljön :D) én képtelen vagyok ilyen spontán lépésre beállítottságomnál fogva. :( Életemben nem kezdeményeztem még, és PONT NÁLA nem szeretnék beégni !

Nagyban megkönnyítené a helyzetet, ha lennének közös ismerőseink, de nincsenek sajnos. :(( Sőt, továbbmegyek, a fősulin is mindig egyedül látom, vagy maximum könyvvel a kezében, amolyan "magányos farkas" típus. Igaz múltkor kiszúrtam, valami küzdősportokkal kapcs. könyv volt nála, ez nagyjából megmagyarázza a magányos beállítottságot. Persze ettől odamenni továbbra sem merek. :)

2013. febr. 25. 08:41
 7/9 anonim ***** válasza:
A képlet nagyon egyszerű. Vagy életed végéig azzal takarózol, hogy "én nem ilyen típus vagyok", vagy összeszeded magad és kinyögsz neki egy "köszönöm"-öt pl ha egyszerre értek oda az ajtóhoz, tehát még csak kifejezetten oda menni sem kell hozzá.
2013. febr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Hááát, elgondolkodtam, és rájöttem, hogy valószínű tényleg meg kell tennem. Egyébként nem értem miért van bennem ez a gátlás, külsőleg sincs velem semmi gond, sőt. Csak valahogy el tudom képzelni, hogy a férfiak rosszul vannak a nyomulós nőktől, és végül is számomra is visszataszító az a fajta viselkedés. Majd megpróbálom megtalálni a középutat. Köszi.

2013. febr. 25. 09:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Na szóval én írtam azt a hosszú izét. Nem kell nyomulnod.

Ne is arra gondolj, hogy becserkészed vagy ilyesmi.

Tényleg csak köszönd meg. Ne az legyen a célod, hogy felszeded, hanem az, hogy megköszönd.

De, hogy nagyon hülye legyek, nekem is megköszönted, akkor most járunk ? Ugye, hogy nem? Na ennyi. Odamész és megköszönöd, mert a múltkor nem tudtad rendesen.

2013. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!