Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak? Ezt mégis mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? Ezt mégis mire véljem? SOS (lent)

Figyelt kérdés
Járok egy sráccal.Beszélgettünk msn-en és rosszul írtam egy szót. Nem vagyok se túl rossz se túl jó helyesíró. Engem is zavar, ha vki nagyon helytelenül ír, de én még nem vagyok az a kategória. Erre lebunkózott, h bunkóság ha vki így ír. Aztán mentegetni próbálta magát, mondta h bár az is bunkóság h ő ezt megemlítette, de azért még hozzátette, h: ne írjak helytelenül és akk ő sem bunkózik. Most mivan??? Nem értem.
2011. jún. 22. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Komolyan emiatt szakítanál vele?...oké nem volt tőle kedves, de azért emiatt szakítani...pfff... :S
2011. jún. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sztem aludj egyet,ez értelmetlen,akkor a srác egy idióta
2011. jún. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Iszonyatosan felidegesített. Dolgozik és csak esténként hétköznap kb 20percet tudunk beszélgetni. Most komolyan abban a 20percben képes megbántani? Engem ne bunkózzon le senki...
2011. jún. 22. 10:58
 4/11 anonim ***** válasza:

Nagyon magadra vettél egy szót szerintem...oké hülye volt, de ha ezért kidobod, akkor ott más is van a háttérben.

Talán kétségeid vannak magaddal kapcsolatban, azért fájt ennyire amit mondott?

2011. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem. Azért fáj, mert csak egy hete vagyunk együtt és vmi ilyen semmiség miatt lebunkózott. Nem értem mi volt ez az egész tőle. Én egy kedves srácnak ismertem meg, és lehet most bukik ki az igazi énje? Túl tökéletes volt a szememben és most kezdek látni???
2011. jún. 22. 11:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy csak túlreagálsz egy szót. :S sajnálja amit tett, minek itt hisztizni?
2011. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mondd el azt is a barátodnak, hogy a helyesírás a legtöbb helyzetben nem elhatározás kérdése. Legtöbbször a helytelenül író ember nem is tudja, hogy rosszul írt le egy-egy szót.


Másrészt pedig tanítsd meg a barátodat normálisan kommunikálni. El lehet mondania a véleményét, és az érzéseit az olyan leminősítő címkék nélkül is, mint a "bunkó".

2011. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Xaba89 ***** válasza:
hany eves vagy??? 2???? mert ez a felfogas kb. az ovisok szintjen van h jaj felreirtam egy szot lebunkoznak es en meg benyomom a durcit... szegeny sracot sajnalom...
2011. jún. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó kis msn-kapcsolatotok lehet napi 20 percnyi internetes társalgással. ...
2011. jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a kérdezővel értek egyet. A lebukózást nem lehet megtűrni egy kapcsolatban, sőt sehol sem. Maga a kioktatás része is durva, de a bunkózás, az kifejezi, hogy hogy áll hozzád..
2011. jún. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!