Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rendszeresen beszámol nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeresen beszámol nekem (holott ezt sosem kérdem!) arról, hogy különböző konyhakerti növényeket termel stb. Megigéri hoz nekem burgonyát stb. (nem szoktam kérni) persze ebből sosem lesz semmi. Miért mond nagyokat a kedvesem?

Figyelt kérdés

Egyébként agrár mérnök,

a munkahelye olyan ,hogy nem hiszem jut neki ilyenekre idő,földje is van, de elég elhanyagolt állapotban, amiről meg is győződtem ,véletlenül! Ja és a szabadideje nagy részét nálam tölti . Még annyit,hogy okos,értelmes és nem fiatal ffi! miért jó ez neki?


2008. jún. 7. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
vannak ilyen tipusú emberek,pl az én barátom is ilyen...csak pár évvel fiatalabb..:D szerintem mondd meg neki,hogy ne igérgessen olyan dolgokat,amit közben megse csinál...és mondd neki h te nem kérsz töle semmit....mármint,h hozzon ezt...hozzon azt...csak azt kéred h az igazat mondja..neked nem az számít h milyen nagy földje van és milyen sok rajta a termés...hanem hogy mindig az igazat mondja neked és szeressen téged...énis elbeszélgettem a barátommal...és azóta visszavett a hülyeségeiböl..remélem nálatok is hatásos lesz..
2008. jún. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
parasztasszony leszel és kész
2008. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Milyen érdekes, hogy milyen problémái vannak az agrárnépességnek. Olvass inkább.
2008. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy parasztasszony leszek,mert más helyen dolgozom,irodákat vezetek és a kedvesem is más münkakörben dolgozik,nem agrár területen. Ezért nem értem ezt a viselkedést. Ja egyébként szoktam sokat olvasni,most török és román nyelvvizsgázom ,így lehet hogy kevesebb idő jut a jó könyvekre. Köszönöm a tanácsokat!Azért mégsem értem meg őt! Egyébként nagyon szeretjük egymást és nincs gond a kapcsolattal!
2008. jún. 7. 19:07
 5/8 anonim válasza:
100%
Szerintem a fantáziáit mondja el neked, csak kicsit sajátos módon összekeveri a jövőt a múlttal :) Lehet, hogy szeretne veled együtt egy ilyen közös kertészkedős hobbit?
2008. jún. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazad lehet,mert valóban szeretek kertészkedni! De akkor miért nem ezt mondja, miért kell neki nagyítani? Egyszerűen

érthetetlen!Ezzel nem lesz nagyobb a szememben!Ki érti ezeket a férfiakat!?

2008. jún. 10. 08:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A tartalmat kell nézni, nem a formát :) Zöldségekről beszél -> az jön be neki! Részletkérdés, hogy milyen stílust és körítést rak hozzá: "egy barátom mesélte...", "azt olvastam valahol...", vagy ha összekeveri a múlt, jelen és jövő időt, beígéri az álmait, múltként állítja be a vágyait. A lényeg, hogy a KRUMPLI bejövős! :)


És ez nem férfi dolog! Látszik, hogy nem volt még barátnőd =)

2008. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

EZ NEM AKAROM ELHINNI HOGY ILYEN VAN :DDDDDDD

*sikitva rohoges*

2008. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!