Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az ami fontosabb a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami fontosabb a szerelemnél? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátnőm, visszament a régi barátjához. De szakítás közben sírt, csókolgatott, ölelgetett, mondta hogy tudja, hogy igazam van és mindenki azt mondta hogy ez egy rossz döntés, de van ami fontosabb a szerelemnél. 4 évig jártak előtte. Mi az ami fontosabb a szerelemnél? Azt mondta, nem fogja kibírni hogy ne keressen, ne írjon, vagy ne beszéljünk, és ha összefutunk, akkor hogy ne csókoljon meg. Mégis akkor mi lehet az ami ennél is fontosabb? :(
2009. szept. 10. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neki a pénz.
2009. szept. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
biztos hogy nem a pénz, tudom hogy a volt barátjánál én sokkal jobb körülmények között élek, és soha nem kérte hogy költsek rá, néha nem is engedte, hogy meghívjam!
2009. szept. 10. 11:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A csajod csak szorakozott veled! Sírt csokolgatott,de azért vissza ment a volt palihoz.
2009. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Valakinek az élete. Lehet, hogy ez a srác megfenyegette, ki tudja, nem-e tartozik valami bandához...
2009. szept. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
VAgy a családja nyomására engedett és döntött így, vagy a barátai unszolására, ha igazat mond a csaj, elég gyenge jellem, vagy hazudott.....:(
2009. szept. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy olyan dolog van a háttérben amit soha nem fogsz megtudni.De az is lehet, hogy nem is szeretett csak játszott az érzéseiddel. Találgatahtunk itt veled együtt, de ezt a dolgot igazából ő tudná megmondani.
2009. szept. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Ez a csaj egy idióta, felejtsd el.
2009. szept. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Nem tudom, hogy hány éves a csaj....de a csajoknál fiatalabb korban jellemző, hogy ők sem tudják, hogy mit akarnak.

olyan döntéseket hoznak amit megbánnak aztán változtatnak de sehogy sem jó nekik.

Én először is felkeresném és kihúznám belőle, hogy mégis mi az az ok.

Ha ez nem jön be akkor nagyon csúnyán megbántanám és otthagynám....ettől sokszor visszajön az eszük és van rá esély, hogy újra együtt legyetek (nekem is volt már ilyen helyzetem és ekkor ez a módszer bejött)

Ha ez se jön be akkor idd le magad sírj egy jót és próbáld elfelejteni.

2009. szept. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megsajnalt teged es azert szedit tovabb de ha visszament a masikhoz akkor ot szeretheti jobban vagy o jobb az ágyban.Valakinek a szex tobbet jelent a szerelemnel.keress mast
2009. szept. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!