Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha valaki azt mondja, hogy "helyes" akkor tetszik neki az az illető?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy mondjuk valami hiperszuper "sztárra" (pontosabban a bibör meg az a van direksön ) de gondolok pl. osztálytársra és barát/haverra is

2013. febr. 25. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Pl én is mondtam már fiúnak, hogy helyes, vagy fiúra, hogy helyes, de nekem nem volt az esetem. De mindenki más :)
2013. febr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vagy akkor is mondhatja valaki, hogy helyes, ha jól oldottál meg pl. egy számítási példát matekból.


- 2+2=4.

- Helyes.


:)

2013. febr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A helyes nem egyenlő a tetszik-el!
2013. febr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nem minden esetben.. mert mondjuk bíbörnek is helyes az arca de nekem nem tetszik.. de sok esetben van h aki bejön arra azt mondom csak h helyes.. hát mégse mondod ki nyíltan h bejön:D
2013. febr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm! :)
2013. febr. 26. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!