Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lajkolgassa az exet, hogy regalnatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a nagy helyzet, hogy eszrevettem, hogy a pasik lajkolja az exet.Jo,nem lenne semmi baj..cskhogy volt mar osszezorrenes a csaj miatt.A pasim azt mondja, hogy ok "nemis beszelenk mar.."Most nen tudom,hogy felhozzam e neki a temat vagy felesleges.Hat Istenem, nem vagyok majom a metrecbe..valahol idegesig.

Ne haragudjatok az ekezet meg a helyesiras miatt,de telorol vagyok

Koszonom.


2013. febr. 25. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem érdekelne.

Szutyok fészbuk!

2013. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyan szó nincs, hogy lájk. Like, vagy tetszik.
2013. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
de egy kicsit haragszom
2013. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha ilyen helyesírással ne csodálkozz :D :D :D
2013. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a lájkolgassát telóról se bocsássuk meg.
2013. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom, mit tegyél.:)

Nem lenne jó, ha erre rámenne a kapcsolatotok, úgyhogy semmiképpen ne balhézz, egy ilyen kistílű dolog miatt nem éri meg összeveszni a barátoddal.

Viszont menj el az IKEA-ba, lehet kapni nagyon hatékony ütvefúrókat (kb. 30k egy középkategóriás darab) és látogasd meg a lányt.

Miután eltakarítottad tetemét (én felgyújtanám a helyedben, de el is áshatod, ha jó kondiban vagy) töröld a facebookját, és soha nem lesz vele ilyen gond többé.:)

Remélem segítettem.:)

Puszi,

21/L

2013. febr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hatos tuti,hogy ismerlek.
2013. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
El kellene gondolkodnod azon, hogy miért csinálja ezt. Miért az exét? Tuti hogy beszélnek, olyan nincs hogy nem, de azért a képei meg tetszenek neki? Volt ilyen pasim, amíg együtt voltunk, 2szer bukott le, utána az összes szutykos rib.anc ismerősének a képét likeolta! További no comment!
2013. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél be egy lesz@rom tablettát, és lájkolgasd Te is :) Attól az EX fog megőrülni :)
2013. febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!