Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
írok neki 5 mondatot és arra egy szmájli a válasz, (mikor vele vagyok is csak hallgat, ha nem mondok én semmit akkor ő nem fog soha az életbe meg sem szólalni) és ő sosem mond semmit ha egy nap 2x mond valamit az már jó, mit tegyek? Hogyan lehetne ezen javítani? 19/f
2013. febr. 26. 06:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszélj sokat, Kérdezd sokat,arra csak fog válaszolni.
2013. febr. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt csináltam eddig is, de ezt már kezdem unni.
2013. febr. 26. 07:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, 3 hónapja vagytok együtt...


Amúgy ja, ennek a kapcsolatnak nincs sok értelme. Hát aki még megszólalni se tud, te jó ég...Milyen kapcsolat ez? Nem neked kellene küzdeni azért, hogy megszólaljon. :D

2013. febr. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 menta34 ***** válasza:
Talán meg kéne végre dugni, hogy ne legyen görcsös :))
2013. febr. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem mertem sokáig beszélni a kapcsolatom elején, nehogy valami rosszat mondjak. Kérdeztek válaszoltam, néha én is kérdeztem, de a párom dumált mindig. Aztán, amikor már biztosnak éreztem az egészet, akkor megnyíltam és azóta be sem áll a szám :-D Párom visszasírja a régi időket :-D Legyél türelmes és próbáld feloldani a gátlásait!
2013. febr. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy csaj, aki csöndbe tud maradni??? Vedd feleségül!!! xD
2013. febr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én jobban örülnék annak ha állandóan beszélne, mint hogy nem mond semmit
2013. febr. 26. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!