Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan két éve együtt vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan két éve együtt vagyok barátnőmmel, de mit tegyek?

Figyelt kérdés
Együtt lakunk egy ideje, de mostanában kezd elegem lenni barátnőm rossz kedvéből.Félre ne értsetek , nem szívtelenségből írom. Sokat teszek a kapcsolatunkért, kedveskedek neki sokat ( kitalálok programokat, masszírozás stb.). sosem beszélek vele csúnyán.. Azt érzem, hogy nem kapom ugyanazt vissza mint amit én kapok. Férfi létemre én is szeretnék több gyengédséget. Szeretem nagyon... 24F

#együtt #költözé
2013. febr. 19. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem beszéljétek meg, ha jó a kapcsolatotok, akkor mindent meg lehet beszélni^^
2013. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem beszéled meg vele?+ Azt is, hogy miért rosszkedvű.Oka csak van.
2013. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg már csak az anyagi és érzelmi biztonság miatt van veled.

Azon sem lepődnék meg, ha már meglenne az utódod, csak nincs benne elég gerinc, hogy lelépjen, mert az új még nem 100%.

2013. febr. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!