Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szakitas mindket felnek faj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakitas mindket felnek faj?

Figyelt kérdés

Vagy csak annak akivel szakitottak? Aki szakit mar elorebb jar egy lepessel??

Olyan nincs, h vki megbanta, h szakitott, s csak kesobb jon ra?


2013. febr. 26. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Az függ a szakítás miértjétől..

Pl. ha át egyik fél agyba-főbe csalta a másikat és az szakít, mert megtudja, neki nyilván fáj, de a megcsaló aligha.

Vagy je adj Isten, veri valaki a párját, akkor sem hiszem, hogy az erőszakos embernek ez fájna.

Tehát érted.

2013. febr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
megcsalóNAK*
2013. febr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak a saját példámat ismerem, arról tudok nyilatkozni. Én voltam, aki szakított, de nekem is nagyon fájt pár napig, mert tudtam, hogy megbántottam azt, akit egykor nagyon szerettem, de vissza nem akartam csinálni akkor sem. Persze rögtön az elején megfordult a fejemben, de kitartottam a döntésem mellett és idővel jobb lett. Pedig ekkor már érzelmeket tápláltam egy másik fiú iránt, de előtte le akartam zárni a régit, viszont még hetek kellettek, hogy egyáltalán visszataláljak önmagamhoz és át tudjam adni magam az új érzésnek.

Tehát jelen esetben engem is nagyon megviselt, nem csak a volt barátomat.

2013. febr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valamennyire nyilván mindkét félnek fáj. Bár ez szerintem függ attól is, hogy mennyire voltak mindkét fél részéről tiszták az érzések. De a kérdésedről rögtön egy nagyon szép és igaz idézet jutott eszembe:


"„Aki jobban szeret, az alulmarad, és szenvedni kénytelen." /Thomas Mann/

2013. febr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!