Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnatok tippeket adni hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok tippeket adni hogyan dolgozzam fel a szakitast?

Figyelt kérdés
Ugy erzem teljesen ertektelen vagyok az exem nelkul. Ossze dolt minden almom. Iszonyat faj es bee fogok roppanni ugy erzem ennek sose lesz vege. Nem tudom mikor talok ujra egy sracot aki mellett ujra boldog leszek, szinte lehetetlennek tunik. Raadasul a sajat helyzetemet neheziteM mert hiu abrandokba elem bele magam, h ujra egyuutt leszunk. :((
2013. febr. 26. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Foglald el magad, tanulj, sportolj, menj társaságba. Idővel majd jobb lesz.
2013. febr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát közel állok én is 1 szakításhoz, persze egyikőnk se akarja, csak nem úgy működnek a dolgok...

Már most nehéz.. egész nap csak vagyok..enni is alig bírok, már 1-2 kiló minusz nem árt sosem.


Így van előzőnek igaza van. Olvass, menj bulizni, és elkezdhetsz sportolni is! Az nagyon jó feszültség levezető, könnyebben is alszol el este, ha lefárasztod magad kellőképpen, és nem fogsz agyalni hajnalokig.

Én gondolkozok egy boxzsák beszerzésén... :)


Ajánlanám azt, hogy kezd el beszélgetni neten egy pasival.

Nem azt mondom, hogy pasizni kezdj, csak beszélgetni.

Bár nem mindegyik szereti,ha a bajaiddal zaklatod, de van jó pár aki szeret ilyenkor segíteni! Aztán ne mindig ez legyen a téma, hogy milyen rosszul érzed magad, hanem beszéljetek hétköznapi dolgokról, mi volt ma veled, mit láttál utcán ami vicces volt, vagy milyen pletykát hallottál, akár egy számára ismeretlen emberről. Vagy sztorizgassatok.

Hidd el mosolyt fog csalni az arcodra!


Mikor rosszul állnak a dolgok köztem és barátom között, akkor általában fiúkkal szoktam beszélni, vagyis inkább egy sráccal. Személyesen még nem is találkoztunk, neten ismertem meg. Semmi szándékunk nincs egymással csak dumálunk. Mikor beszélünk akkor megy az idő, el is tereli a gondolataimat, esetleg ad tanácsot, de a legfontosabb, olyan dolgokat mond, hogy szakadok a nevetéstől..

Persze az is fontos, hogy ne csak te beszélj és ő csak hallgasson, engedd hogy hogy ő elmondja a problémáját! Így jó lesz a dolog.


Fel a fejjel! :)

Tudom mindenki ezt mondja, de ha minden jó lett volna, akkor még együtt lennétek..

Hidd el sok csalódást kell átélnünk, hogy az igazi jó ránk találjon, és tényleg boldogok legyünk.

2013. febr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy már maga a kérdés is elég nehéz... válaszképp pedig csak óriási közhelyeket tud adni az ember: az idő majd minden sebet begyógyít + bla bla bla... Persze ezek a közhelyek némiképp igazak is, de mikor benne van az ember ebben az egészben akkor egész másképp látja a dolgokat és nemigazán látja a fényt az alagút végén.


Az semmiképp sem jó, hogy hiú ábrándokba kergeted magad, mert ezzel csak "meghosszabbítod a szenvedésed". Sajnos tudom én milyen ez, mert pár nap múlva lesz egy éve, hogy átestem életem első, igazi, nagy szerelmével való szakításon. Persze utólag én is sokmindent másképp (és ami a legfontosabb TISZTÁBBAN) látok. Nem kívánom senkinek a fájdalmat amit a nap minden másodpercében átéltem hónapokig. Amíg az az óriási fájdalom tartott legalább 3-4 hónap telt el és minden túlzás nélkül állíthatom, hogy magam sem tudom, hogyan éltem túl ezt az időszakot. Soha előtte nem tudtam volna elképzelni, hogy létezik ekkora fájdalom. Bármilyen fizikai fájdalomra elcseréltem volna és úgy voltam vele minden reggel, hogy már megint egy nap amikor felkeltem és miért is keltem fel, még mindig itt van a lelkemben ez az óriási fájdalom, amit nem akarok már érezni és ennél még a halál is jobb. Sajnos tényleg így éreztem. Persze utólag már ezt is másképp látom. Óriási butaság volt ilyesmire még csak gondolni is.


Azt tudom tanácsolni, hogy próbálj minél többet emberek között lenni és olyan dolgokat csinálni, amelyek elterelik a figyelmedet a fájdalomról. Ha csak percekre is tereled el a gondolataid, már az is haladás. Szép apránként próbálj haladni és feldolgozni a történteket! Ez nem olyan dolog ami egyik napról a másikra megy. Így erőltetni sem szabad. Hagyni kell a lelkednek, hogy fokozatosan dolgozza fel a dolgokat, akármilyen fájdalmas is ez az egész.


Menj el a barátaiddal erre-arra (nem feltétlenül szórakozni). Töltsd olyan emberekkel az idődet, akik szeretnek és támogatnak. Ez is nagyon fontos. És még valami, amire én a szakítás után jó ideig képtelen voltam: az ajándéktárgyakat és mindent ami szem előtt van és tőle kaptál, azokat rakd el olyan helyre ahol nem látod őket. Nekem ez is sokat segített és könnyebbé tette a feldolgozást.


Sok sikert és kitartást kívánok így ismeretlenül is!

2013. febr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és esetleg ha szívesen beszélgetnél vkivel erről a dologról, akkor keress meg bátran priviben! Már ha szívesen beszélgetnél egy meleg sráccal. Talán tudnék hasznos dolgokat mondani.
2013. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Rövidebbet írok,mint a 2 és a 3.

Vannak tippek,de igazából egyénenként változik,kinek mi jön be.Van akinek elég egy részeg este,egy ribanc,és másnap már el is felejtette.Másnak kell egy új kapcsolat.Megint másnak kell egy kis idő egyedül,aztán rendbe jön.

Én a részeg estét javaslom TÁRSASÁGBAN/BULIBAN.

Ökör iszik magában.

2013. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

utolsónak igaza van! sokszor segített nekem is a pia..

igaz lány vagyok.. de akkor más lett minden, jól éreztem magam, táncoltam, nevettem.. jobban tud az ember ismerkedni is.. felszabadultabb..

persze nem egyedül, barátnőkkel, ismerősökkel.


viszont volt párszor, hogy magamban otthon elkezdtem iszogatni... aminek sírás lett a vége..

de néha jól esik kisírni minden bánatot.

2013. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!