Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mit akarhat, mit érezhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bigyibogyó22 kérdése:

Vajon mit akarhat, mit érezhet?

Figyelt kérdés
7éve tart ez a beszélgetés, kapcsolat. 2012 októberétől kezdtünk el találkozni, már az 5. találka jön. (részletesebben az előző kérdésemben le van írva) Megbeszéltük, hogy szeretnénk együtt lenni, és kipróbálni új dolgokat (én). Mindig együtt vagyunk, ha találkozunk, de még sosem mondta hogy akkor komolyabb legyen köztünk. Én meg nem merek rákérdezni! Vagy komolyan gondolja? Csak nem mondja meg, vagy nem meri, nem tudja? MERT HOGY: Kedveskedik, ölelget, puszilgat, érdeklődik, étterembe vitt, meglep, szex közben is hosszan mélyen néz, mosolyog, egyáltalán nem önző, a legjobbat akarja mindig, hogy nekem jó legyen. Régebben azt is mondta, amikor még nem találkoztunk, csak beszélgettünk, hogy nem vagyok számára közömbös! Mondta hogy ha legközelebb megyek, elmegyünk ide, meg oda, és ha jobb idő lesz..stb...Piszkálgat, mint egy kisfiú a kislányt, amikor tetszik neki. Ha elköszönünk egymástól 2 puszit ad, ugyanúgy mikor találkozunk...Neki fontos egy kapcsolatban a szex, ezt megmondta. Egyre jobb volt vele, minden alkalom, lassan én is nyílok úgy érzem, lazább vagyok. Ő megtehetné hogy mással van, mert messze vagyunk egymástól, akkor miért mégis engem akar? Elmondja ami bántja, beszél a munkájáról, hogy mit csinál, milyen volt a napja, de sokat beszélünk a szexről is. Én sokszor zavarba vagyok, pont azért, mert nem tudom hányadán állunk, és s sok, se kevés nem akarok lenni. Mit tegyek? Vagy mit jelent ez? (mindenképp olvassátok el az előző kérdésem, úgy érthetőbb a történet, mert nem hétköznapi!!!)
2013. febr. 26. 14:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Úgy örülök, hogy ezt mondod nekem, mert én is így gondolom, és köszönöm szépen hogy szántál rám időt. Megnyugtató hogy nem csak én vagyok ilyen "érdekes" helyzetben. Minden jót kívánok neked is! :)
2013. febr. 26. 15:42
 12/14 anonim válasza:
Ugyan, nincs mit köszönni :) Nekem is érdekes volt ilyen hasonló történetet olvasni. És köszi, talán majd nálam is kialakulnak a dolgok, bár ez még csak pár hónapja tart :)
2013. febr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Úgy legyen! :) ;)
2013. febr. 26. 16:06
 14/14 anonim válasza:
Kösziii :)
2013. febr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!