Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten akarok társastáncot...

Budapesten akarok társastáncot tanulni (később majd versenytáncolni esetleg). Milyen tánciskolát ajánlanátok nekem? Lehetőleg olyat, ahova nem kell nekem párt vinni!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ehhez a kettőhöz mit szóltok?(Most kezdeném,szóval eléggé be vagyok határolva tanfolyamindulás szempontjából!)


2009. okt. 1. 19:57
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és valamennyire "pénztárcabarát" is legyen,persze a minőség mellett
2009. okt. 1. 19:59
 2/7 anonim ***** válasza:
www.classictanc.hu nekem nagyon tetszett!!!
2009. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezek szerint oda is jársz?Mi a véleményed?
2009. okt. 1. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:
jártam ott egy esküvői tánctanfolyamra. Járnék most is, de mostani párommal körülményesebb lenne, és én nagyon kétballábas vagyok, de ott akkor is jól éreztem magam és sokat tanultam.
2009. okt. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
PIK SE.Klinda Dénes a vezető és hát egyszerűen imádom azt a táncsulit :D nagyon olcsó a havi dij 3000 ft a magánorák páronként 2500 :) és nagyon barátsággos kis hely :) Cim: XVIII.ker Vasút út Pestszentimrei Központ
2010. márc. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Oktogon, Goldance, Harmónia Tánciskola
2011. ápr. 4. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az esküvői táncosokkal nem olyan szigorúak a tanárok, mint a versenytáncosokkal :D
2011. júl. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!