Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk? Nektek mi volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk? Nektek mi volt a legértékesebb ajándék amit a párotoktól kaptatok?

Figyelt kérdés
Négy éves stabil párkapcsolatban élek (már házasok is vagyunk), de eddig különböző évfordulókra, mint szülinap, névnap, eljegyzési évforduló stb, mindig virágot, csokit, vmi apró kis figyelmességet kaptam, s ennyi. A barátnőim viszont sokkal értékesebb ajándékokat kapnak, s most, ahogy telnek múlnak az évek, valahogy én is többre vágynék. Pl. már régóta hangoztatom a szerelmemnek, hogy milyen jó is lenne egy laptop, s ehelyett szülinapomra ismét jött a virág, a csoki, s egy doboz barnacukor a kávémhoz, ennyi :( Vajon velem van a baj, h többet kívánok? Miért változtam meg, miért nem elég csak a csoki s a virág????
2013. febr. 26. 16:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Te miket vettél eddig neki?
2013. febr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 okoska31 ***** válasza:

mert behülyítettek a barátnőid.


azért...


nem hiszem én sem, hogy különösen eljegyzési évfordulóra (by the way, ezt minek tartani - ott a házassági), vagy névnapra laptopot kellene adni...


még szülinapra is lehet drága ajándék, ha egyébként olyan nagyon nem futja rá. (konkrétan egész havi (!) keresete egy laptop sok embernek. (vagy több havi....)

2013. febr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nevetni fogsz:


Kb egy 8 x 6 cm-es kis kép, ami cicákat ábrázolt.

Születésnapomra kaptam. Ennek már tizen éve....

2013. febr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát én nő vagyok, s szerintem a férfinek illik drágább ajándékokat adni a szerelmének. Meg ő amúgy is jóval többet keres mint én. Egyébként én általában értékesebb dolgokat adtam neki évfordulókra, mit amiket én kaptam tőle. De az is igaz, hogy volt amikor kb. ezer eurós franciaországi útra vitt el, s én ehhez alig száz euróval járultam hozzá.
2013. febr. 26. 17:07
 5/18 okoska31 ***** válasza:

na jó, akkor mondom a legalját...:) kiscicás kép... pfff...


valentin nap volt. én pedig sajnos nem szeretek játszani másokkal.

úgyhogy aznapra döntöttem el, hogy vége lesz.


én kaptam tőle valentin nap alkalmából egy ölelkező plüss egérpárt, amit elkezdtem szétszedni, majd elmondtam, hogy köszi, ennyi volt....


hát, nem volt túl jó az időzítés, az tuti (de mondjuk már marhára ideje volt...:):)


ennek kb. 12 éve...:)

2013. febr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
S persze, nem kérek én minden évfordulóra drága ajándékot, elég, ha csak a szülinapomra kapok vmi értékesebbet, s olyan jó lenne az a lepitopi :-)
2013. febr. 26. 17:09
 7/18 okoska31 ***** válasza:

na látod kérdező, Te magad írtad le, hogy nem spur - ha értelmes dologról van szó, akkor megkapod.


és nem is kell feltétlen alkalom hozzá..


nem az ajándékok tartanak össze egy kapcsolatot.


bocs a kifejezésért, de ne kurvulj el.... (meg lesz idő, amikor már örülnél csak a csokinak, meg virágnak, amikor sokadszorra felejti el..:):):):))

2013. febr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 okoska31 ***** válasza:

ha ennyire szeretnél laptopot (bár nem tudom minek - vagizásból?) - akkor vegyél magadnak, és kérd meg, hogy szálljon be.

látod, francáknál is működött a dolog...


egyébként meg a legértékesebb ajándék a gyerek lesz... bár addig, amíg éppen material girl típussá alakulsz nem kéne....

2013. febr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De ez is értelmes dolog lett volna. Meg a munkámhoz is nagyon kellene. De ez van. Majd megveszem magamnak. De annyira vágytam rá!!!! S ugyanakkor bánt is, hogy ennyire anyagias lettem, s bánt, h miért nem tudok már örülni a gyönyörű csokor virágnak!!! Mi történik velem???? Miért lettem telhetetlen?????
2013. febr. 26. 17:13
 10/18 anonim ***** válasza:
mekkora egy gyökér vagy, elvárod h a pasi drágákat vegyen neked mégis mirefel? ótvar qrva
2013. febr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!