Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk? Nektek mi volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk? Nektek mi volt a legértékesebb ajándék amit a párotoktól kaptatok?

Figyelt kérdés
Négy éves stabil párkapcsolatban élek (már házasok is vagyunk), de eddig különböző évfordulókra, mint szülinap, névnap, eljegyzési évforduló stb, mindig virágot, csokit, vmi apró kis figyelmességet kaptam, s ennyi. A barátnőim viszont sokkal értékesebb ajándékokat kapnak, s most, ahogy telnek múlnak az évek, valahogy én is többre vágynék. Pl. már régóta hangoztatom a szerelmemnek, hogy milyen jó is lenne egy laptop, s ehelyett szülinapomra ismét jött a virág, a csoki, s egy doboz barnacukor a kávémhoz, ennyi :( Vajon velem van a baj, h többet kívánok? Miért változtam meg, miért nem elég csak a csoki s a virág????
2013. febr. 26. 16:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kéretik a kiscicás képet nem leminősíteni. Nem örültem még annyira, mint amikor megkaptam a csajtól.


Értékesre úgy értettem, hogy a szememben, nem pedig úgy,

hogy anyagilag.


Nekem sokkal jobban bejön, ha valamikor szükség van vala-

mire, akkor ott és azonnal meg tudom venni (vagy a barát-

nőmnek), és nem kell mindenféle alkalomhoz kötni :)

2013. febr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem olvastam az eddigi válaszokat,de számomra a legértékesebb ajándék amit eddig kaptam,az a távbarátom kitartása,szeretete,imádata ,ragaszkodása.Ennél nincs ami több lenne,a szive értem is dobog,a gondolataiban ott vagyok.Másra nem is vágyom,inkább én adok neki.
2013. febr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is az értékkel van feltétlen baj, hanem azzal, hogy a virág, csoki olyan személytelen ajándék. Számomra születésnapra azt az üzenetet hordozza, hogy "tudom, hogy kell neked adni valamit, de nem érdekel annyira, hogy foglalkozzak is vele".


Nekem a legértékesebb ajándék egy hangszertok volt, illetve vett nekem egy laptopot, amit elvileg majd kifizetek neki, de úgy, hogy ő is tudja, hogy fogalmam sincs, mikor lesz rá keretem, mert úszom az adósságban.


Amit viszont én értékeltem a legjobban, az egy pár fülbevaló, amit saját kezűleg készített nekem :) Az alapanyag kb. kétszáz forint lehet, de az a tény, hogy leült és megcsinálta nekem, ráadásul nagyon szép is lett, az nagyon sokat számít. Pont azért, mert ebben benne van, hogy figyelt rám, hogy imádom az ilyesmit, és mert benne van a keze munkája :)

2013. febr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én abszolút megértem a kérdezőt! Nem ótvar qrvaság, és nem is a pasija, hanem a férje.És sztem a legtöbb nő elvárja hogy néha kapjon valami értékesebb ajándékot. Az értékes nem feltétlen drága dolog, hanem olyan kedvesség, meglepetés, ami a másik számára nagy örömet okoz. Amúgy meg a mai világban mindenki anyagias, aki azt mondja h nem az, az v kő gazdag v hazudik. És az ajándék választása igenis árulkodó jel arról, hogy vkinek mennyire számítasz. Számomra a legértékesebb ajándék az az amin a legtöbbet kell gondolni, mert az jelzi, hogy fontos vagyok neki, és számítok. Valljuk be a virág és a csoki nagyon aranyos, nade 4 év után egy házastársa kapcsolatban??? Nemtörődöm, egyszerű,gyors és viszonylag olcsó is.
2013. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"mekkora egy gyökér vagy, elvárod h a pasi drágákat vegyen neked mégis mirefel? ótvar qrva"


Pl. "arrefel" (tanulj meg írni), hogy a kérdező a felesége, nem az egy estés k*rvája...

2013. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi is házasok vagyunk, négy éve. Anyagilag a legértékesebb ajándék, amit kaptam a férjemtől egy új téli kabát volt. De én az ajándék értékét nem pénzben mérem, úgyhogy nekem ugyanolyan értékes volt, amikor annyira nem volt pénzünk, hogy csak a kertünkből tudott hozni egy szál virágot.
2013. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Laylah ***** válasza:

Pénzben a legértékesebb egy antikvár könyv volt egy egyénileg utánnyomott tarot kártyával; ezt szülinapomra kaptam múlt héten. Ami viszont a számomra két legértékesebb, az az első hófordulóra kapott nagy szál fehér liliom, meg a Valentin napi pici szív alakú torta :)

23/L

2013. febr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem eddig egy komoly kapcsolatom volt, és van is a mai napig együtt járunk ( 3 éve) és amin eddig a legértékesebb volt az egy delfines ezüst nyaklánc, meg egyszer szervezett nekem egy meglepetés bulit születésnapomra.A többi az nálam is virág és csoki, néha kézkrémmel v gyertyával megspékelve. És nekem is rossz érzés ha látom h más lányokat elhalmoznak mindenfélékkel, emiatt is írtam a 14. válaszban a véleményem.
2013. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!