Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furcsán néznétek egy 25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsán néznétek egy 25 éves lányra, akinek soha nem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés
Vagy kinevetnétek, kigúnyolnátok emiatt? Esetleg szánnátok?
2013. febr. 26. 18:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nem. Hasonló korban lévő fiúként nekem sem volt még barátnőm. Van több ilyen ismerősöm is, de emiatt soha nem gúnyoltam ki senkit.
2013. febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
De vajon mi ennek az oka?
2013. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Egyik sem. Lennék a tanító bácsija!

F.

2013. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt komoly,és nagyon hiànyzik az életemből:-((

Zűrösen alakult eddig mindegyik..csak arra voltam jò..sok.lelki.megalàzással:( én is 25 n

2013. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
először is fejleszd magad, az önbizalmad, és legyél nyitott a fiúk felé. ha valakiről érzed, hogy komolyan gondolja veled és te is kedveled az illetőt adj egy esélyt a dolognak
2013. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ribanckodik, tehát önbizalom rendben!


Viszont mindenki látja milyen, így abba a kategóriába esik akit egyszer-kétszer meghúzni jó, de nem tartós kapcsolat alapanyag

2013. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szerintem senkinek sincs joga ilyenért kigúnyolni vagy ítélkezni feletted. Az meg a másik, hogy ahhoz, hogy neked miért van/ nincs kapcsolatod senkinek semmi köze, az a TE magánügyed ami nem tartozik másra... Ne törődj azokkal, akik emiatt megszólnak, mert nyilván megvan rá a jó indokod, de ha nincs az se mások dolga... :) L
2013. ápr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!