Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi kamu párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi kamu párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Úgy értem, itt rengeteg kérdés elhangzik, hogy a párommal elégedetlen vagyok szexuálisan, meg lelkileg is meg mindenhogyan. Miért nem beszélik meg az emberek a gondjaikat? Szép dolog a másik háta mögött itt kérdezősködni? Mennyivel jobb világot élnénk, ha az ember kimondaná azt a párjának, ami bent van, ha kimondaná a vágyait. Szóból ért az ember.


Kort, és nemet írtok?


2013. febr. 26. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

szerintem is. mi nem ismerjük, akkor hogy a picsuban adhatnánk használható infot? de itt kényelmesebb, mert annonim, nem kell a másik előtt szégyenkezni...

22F

2013. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocs, de még jó hogy itt a problémákat írják le. Nem azt fogják itt megkérdezni, hogy "minden rendben van a kapcsolatommal, mit gondoltok?".... Szóval persze hogy ezt látod....

Igen, sokan pedig nem képesek kommunikálni, hát ez van, most akkor mit tegyünk?...

2013. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én pl. sokszor beírtam már olyat, amit megbeszéltünk. Mert mi majdnem mindent megbeszélünk,még a nagyon durva dolgokat is.

Aztán vitatkozunk,és én pl. sokszor kíváncsi vagyok: hogyan gondolkodik más, van néha új megoldás, vagy lecseszés, vagy csak annyi,hogy nem vagyok egyedül a problémával.

Én most olyan korszakomat élem, hogy sokat foglalkozom ilyen kérdésekkel.

De igen, van olyan is, ami csak bennem merül fel,és kíváncsi vagyok,mások mit mondanak.

2013. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja 3 voltam 29 N
2013. febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert manapság megpecsételi a társadalom azt az embert ki azt mondja hogy jó egyedül. Tapasztalom. Így sokan inkább vannak egy sz@r kapcsolatban minthogy a széllel szemben pisáljanak.
2013. febr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Viol@ válasza:

Szia, nagyon sokan tényleg nem beszélnek meg semmit, de nem csak ez a "kamu párkapcsolat". Az a helyzet, hogy az is "kamu" kapcsolat, ahol megbeszélik, nem változik semmi, megint megbeszélik, megint nem változik semmi, de nem szakítanak, hanem elfogadják a helyzetet és nyelnek vagy becsukják a szemüket.

23L

2013. nov. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!