Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szakításban mér mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szakításban mér mindig a lány a hibás?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok együtt a páromal nagyon jól elwoltunk és nagyon szépp volt minden. Egy idő után nagyon meg változott , nagyon féltékeny lett és minden idömet be osztja eltilt a haveroktol és besértödik . De mikor ő csinál wmit amit az sose baj. Más csajoknak szívezhet meg puszikat küldhet becézhet facebookon. Csunyán bexél velem Ez mért wan ? Én wok a hibás ?? Vagy nem szeret? Léci segitsetek
2013. febr. 27. 01:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Én eddig pont az ellenkezőjét tapasztaltam eddig. Sőt ha a lány szakít akkor a srác legyen férfi, bírja ki, de ha meg a srác szakít, mindenki kiakad hogy mi lesz most szegény lánnyal. 23F
2013. febr. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De ismerős az írásod...ezt nem te írtad másik névvel?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__37..

2013. febr. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mókusgyilkos ***** válasza:
erre nagyon egyszerű a válasz a magyarok eredettörténete kapásból megadja: már a honfoglalás előtt kiderült a férfiak számára hogy a nővel csak a gond van ezért el is jött Etel közétől és becuppant a kárpát medencébe.
2013. febr. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Etelka herczeg!

Hogy oszinte legyek, ha ferfi lennek es fiatal, akkor az elso dolog amit kiprobalnek, hogy felszedek egy buta libat, olyat, akit irigyelnek a haverjaim, de szegyellenek a szuleim elott. Aki lenne, ha kell lyuk, es nem lenne, ha valaki masra vadasznek, mert akkor csak lepattintanam. Ahhoz hogy biztos ne lojjek felre, jol kiszurnem az alanyomat, megneznem pl.: a helyesirasat es megneznem, hogy, hogy fogalmaz. Ha kelloen nem tud irni, se fogalmazni se, akkor bizony o az a lany aki arra jo, hogy atcsesszek. Eloszor kedves lennek vele, hogy ugy erezze, jol "elwoltunk", de hamar raunnek, es en ugyan nem szeretnem ot igazan, de mivel birtokolnam, ezert kiakadnek ha latnam hogy mas is tetszik neki. persze en azert szivesen es gyakran mennek partizni es hulyitenek egy par hasonlo lanyt mint o, akire talan megjobban feltekenyek a barataim es mar nem is unatkozom vele. remelem vilagos voltam, mit akarok ezzel mondani, es remelem az elso sokk utan nem az lesz az elso, hogy sirva rohansz a baratodhoz, hanem eretten es okosan allsz a dolgokhoz. Mert mas ebben a szituacioban nem igen segithet. Sok sikert!

2013. febr. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mire alapozod a "mindig" szót a kérdésedben? A te esetedben egy önző bunkó emberről lehet szó. Belőle ne általánosíts.
2013. febr. 27. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. egyáltalán nem mindig a lány a hibás,

2. egy olyan dologban, ami 2 emberen múlik, soha nem szoktam bűnbakot keresni.


3. Bocsi, de h*lye vagy, ha te így mellette van. Ez neked a szerelem? Mésokkal flörtöl? Parancsolgat? Megtiltja, hogy másokkal találkozz? Szerinted aki tényleg szeret, az így viselkedik? Nem a cselédje vagy, hanem a barátnője...

2013. febr. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kéredző!

[link]

2013. febr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, helyesbítek: Kedves kérdező!
2013. febr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kösssziiiiiiiiiiii a komenteket de már megoldodotttttt:)
2013. márc. 11. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!