Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha a párotok szívesen csinálná velem plusz egy 3. lánnyal? Miért ennyire vonzó ez a pasiknak? Meglehet fogni ilyennel egy pasit?

Figyelt kérdés
Nekem nem hogy nem jön be, csak nekem ez megcsalásnak számít...Mint ha csak egy eszköz lennék. Elég fura a pasim úgy mindennel kapcsolatban, természete, minden.. 20 /L

2013. febr. 27. 12:36
1 2
 1/14 Traune ***** válasza:
0%
igen ezzel valóban meglehet fogni egy pasit ha engeded, de muszáj jobbnak lennek a másik csajnál mert különben lehet ő jobban be fog jönni neki utána :/ de igen valóban jó pont lenne :)
2013. febr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Én férfi létemre nem akarom, hogy egy 3. fél beszálljon. Ha lány akkor sem. Nem tartom tisztességes dolognak.

Egy pár között a szex csak arra a 2 embere tartozik és pont.

2013. febr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Ha csak szex van köztetek oké! Viszont Neked nem igazán csak az kell, ha jól fogom. Már lelkileg nem jól viseled, mert írtad megcsalás. Ez felfogás kérdése, mindenki mást fog mondani. Tény lehet Neked szarul fog esni, ha látod a másik lányt nyalja, dugja v ő szopja a barátodat. Ezt jó lenne előtte tisztázni, ha nem akarod kár csinálni, mert Neked fog fájni. Lehet jobb lenne más srácot keresni, mert így csak Te fogsz sérülni.

Gondolkodj el, mit szeretnél. N

2013. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát,ha tőlem ilyet kérne a párom,nekem már az is rosszul esne.Ha pedig megtenném,vége is lenne a kapcsolatnak.

Remélem sosem kér tőlem ilyet,a gondolat is rosszul esne,hogy másra vágyik :(

Nekem a párom anno azt mondta,hogy egy komoly kapcsolatba,szerinte sem fér bele,és erkölcstelennek tartja.Nagyon örültem amikor ezt mondta,tudtam,hogy hasonlóan gondolkozik,és a fantázia az fantázia marad.

2013. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha ezzel lehet megfogni a pasidat akkor jobb ha tovább állsz és keresel egy normális pasit! :S
2013. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is férfi szögből közelítem a témát. A legtöbb férfi fantáziájában ott motoszkál hogy milyen lehet 2 nővel egyszerre. Én is úgy vagyok vele hogy kipróbálnám, DE a kapcsolatomba soha nem vonnék be 3. embert, az csak rám és a barátnőmre tartozik hogy mi folyik kettőnk közt a hálószobában. Az megint más kérdés hogyha egyedülálló lennék partyba vágnék 2 csajt. De benne valahogy ez a dolog nincs annyira. Jó lenne, kipróbálnám ha adódna lehetőség, de nem érzem magam kevesebbnek akkor ha soha nem jön össze.

Szerintem ne menj bele, úgy gondolom ha már egy 3. személyt akar bevonni, akkor eleve nincs minden rendben köztetek szex terén, vagy ő nem veszi olyan komolyan a kapcsolatotokat mint ahogy te. Komoly párkapcsolatban nálam ilyen soha nem jöhetne szóba.

2013. febr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Láttad a mechanikus narancsot? Abban van egy ilyen rész :D

Szerintem tök izgató. 4 mell, 2 punci, 4 kéz dolgozik rajtad itt-ott. Te egyszerre nyalsz ujjazol és dugsz... :D Hihetetlen jó lehet :D

2013. febr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek bi hajlamaid, akkor ne menj bele, sérülni fogsz. Ha vannak, akkor rendben lehet, de nem ezért fogod megfogni a pasit. Az édeshármast a szexuális élmény miatt csinálja az ember, nem azért, hogy a párkapcsolata megerősödjön. Párkapcsolati szempontból "mindegy", ki a másik kettő.


Elég sok kérdés foglalkozott vele itt is, lásd:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__39..


Illetve egy cikk:

[link]

2013. febr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Mi a véleményetek arról, ha a párotok szívesen csinálná velem plusz egy 3. lánnyal? "


Ha a párom veled és plusz egy lánnyal csinálná, akkor az 3 nő együtt ... az sem lehet rossz ;-)

2013. febr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
elírtam, de amúgy ha nem érted akkor, én plusz egy nő
2013. febr. 27. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!