Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy már nem ugy szeret mint az elején? 20NŐ

Figyelt kérdés
több mmint egy éve vagyunk együtt..mostanába nem mondja sosem magától hogy hiányzom neki..nem dícsér mint az elején..a szeretleket sem mondja már magától..vele vagyok az utcán ránéz más lány seggére nekem ezek borzasztó rosszul esnek..mintha nem bírná ki hogy ne forduljon meg.én nem tíltom hogy ne nézze a nőket de azért nekem ez már túlzás legalább ne feltünően csinálná.valamikor amikor írok neki és nemír vissza hanem rá 30perc vagy több.. szex közbe lelankadt neki szerintetek kezd ellaposodni a kapcsolat ?
2013. febr. 27. 14:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Jaj fogd már be!!!!

Próbálj már baz.dmeg t9-cel irogatni érintős képernyőn... idióta.


Nem nagyon szoktam elrontani semmit. Lehet innen elhúzni gyilkoska!!!!

2013. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Mókusgyilkos ***** válasza:

8.: én meg azt kérem ki hogy osztod itt az észt mikor 2 teljesen különböző dolgot boronálsz össze nekünk :)

ha már osztod az észt akkor előtte kaparj össze annyit hogy ha elosztogattad azért neked is maradjon mert így rövid életű lesz a dolog... 25 éves nőtől ez HÁH közröhej.

2013. febr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Mókusgyilkos ***** válasza:

a kicsinyítő jelzőt kikérem magamnak :D

egyébként mondom kapcsold ki a t9-et már a 90-es években is szr volt és azóta se lett jobb :) [főleg a samsungé az vmi agyfsz.]

2013. febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Mókusgyilkos ***** válasza:
kicsinyítő képző* pardon.
2013. febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

KI FOGOM KAPCSOLNI!!!


Most a telefonomat használom, mert bedöglött a laptopom. Szóval ne ítélkezz, mindenki hibázik!

Köszöntem!!

2013. febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
ez a baj néhány emberrel..ilyenekt figyel,hogy most épp,hogy írok amikor épp nem az a fő,hogy hogyan írtam le a szöveget hanem a vélemény!
2013. febr. 27. 15:14
 17/26 anonim ***** válasza:
Vedd észre, hogy a palid hamarosan lelép! Ami már csak idő kérdése. Ha neked ezek a jelek semmit nem jelentenek, akkor menthetetlenül ostoba vagy!Ja, és megnézi a csajokat, mert valszínű tényleg igénytelen vagy, a farka sem véletlen konyul le.
2013. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
ha nem láttál élőbe miért gondolod ezt?! nem vagyok igénytelen elhiheted
2013. febr. 27. 15:18
 19/26 anonim ***** válasza:

Láttam már durvább “helyes“írást...

Mindegy...

Beszélj vele az érzéseidről, ha nem megy ne erőltesd, add ki az útját, ha már nem szeret!

2013. febr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Mókusgyilkos ***** válasza:

azt hiszem pöppet félre értettél na m1..

kérdező: szigorúan véve az is 1 vélemény h nem tudsz fogalmazni :D


m1 én tartom magam ahhoz h mi pasik ilyenek vagyunk.. 1 a baj: van az értelmes pasi [íme az ábra] és van az aki azért nem mondja mert már végig qrta a fél várost a csaj háta mögött.

2013. febr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!