Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy már nem ugy szeret mint az elején? 20NŐ

Figyelt kérdés
több mmint egy éve vagyunk együtt..mostanába nem mondja sosem magától hogy hiányzom neki..nem dícsér mint az elején..a szeretleket sem mondja már magától..vele vagyok az utcán ránéz más lány seggére nekem ezek borzasztó rosszul esnek..mintha nem bírná ki hogy ne forduljon meg.én nem tíltom hogy ne nézze a nőket de azért nekem ez már túlzás legalább ne feltünően csinálná.valamikor amikor írok neki és nemír vissza hanem rá 30perc vagy több.. szex közbe lelankadt neki szerintetek kezd ellaposodni a kapcsolat ?
2013. febr. 27. 14:59
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
amint megyek hozzá leülök vele és elmondom neki,hogy mit érzek és télleg így van-e
2013. febr. 27. 15:21
 22/26 A kérdező kommentje:
mókusgyilos:nem rádértettem hanem a 25 éves nőre! csak azért jött ide hogy leosszon,hogy hogyan írtam ki a kérdésem? pont erre nincs szükségem most
2013. febr. 27. 15:23
 23/26 anonim ***** válasza:

Ne húzd fel magad!

Nők szégyene... (Nem te) Nem azért néz meg másokat, meg nem azért lankad le neki, mert ronda lennél, hanem, mert BUNKÓ PARASZT!


Sok sikert a beszélgetéshez!

2013. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. febr. 27. 15:30
 25/26 anonim ***** válasza:
IGEEEEEEN, mert BUNKÓ PARASZT, és a bunkó parasztnak akadt egy bunkó paraszt nője is, na erről meg ennyit.
2013. febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
MIBEN PARASZT A LÁNY???
2013. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!