Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a helyzetről? Mit tennétek, Fiúk, ilyenkor mi történik? Lányok, tapasztalat esetleg?

Figyelt kérdés

2 hónapja találkozgatunk egy fiúval, jól érezzük magunkat együtt, ő is velem, mondja is, érezteti is.

A probléma az, hogy szokott találkozni egy másik lánnyal, akibe szerelmes volt(?). Azt érzem, hogy ez gátolja a továbblépésben, de évek óta nem békülnek. A lány nem akar.

Nem szeretnék második vágányon lenni, de elhamarkodott döntést sem hozni. Mit tennétek a helyemben? Hogy kezelnétek a helyzetet?

Mindketten 20 évesek vagyunk. Azt hiszem ilyen nevetséges helyzetbe még nem keveredtem.


2013. febr. 27. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Annál jobbat hirtelen nem tudok hogy állítsd keresztút elé :/ Túl sok időt nem érdemes fecsérelni rá ha nem tud továbblépni. Próbáld meg esetleg megbeszélni vele hogy ez így annyira nem jó műsor, és neked ez nem tetszik, nem fogod sokáig túráztatni magad ezen. Ha ennek hatására se változnak a dolgok rövid időn belül, akkor...

Eleve nem egy szerencsés helyzet amiben vagy, vélhetően még ha tetszel is a srácnak, akkor sem annyira hogy miattad háttérbe szoruljon az ex, vagy a másik lány. Persze nem kizárt hogy ez előbb-utóbb változna.

Próbáld meg rávezetni hogy annál a csajnál zárt ajtón kopogtat, nálad meg zöld a lámpa.

2013. febr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj kedves kérdező, de vele kéne beszélned. Lehet ő még nem fejezte be a másik lánnyal, lehet csak barátként tekint rád. Itt nincs erre se képlet, se tanács, csak annyi beszélsz vele, megtud hányadán vagytok. Hiszen Te többet akarsz. kehet ő nem. N
2013. febr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Valójában a helyzet az, hogy állítása szerint őt már nem foglalkoztatja a lány, csak a tények mást mutatnak. Nem szeretnék hisztériázni vagy számon kérni őt, mert ehhez hogy jönnék?!

Ez így pedig azt hiszem tényleg felesleges és szimpla időpocsékolás, amit sajnálok.

2013. febr. 27. 16:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés kell e neked egy ilyen határozatlan hapsi.

Én a helyedben csak annyit mondanék neki, hogy: Látom X.Y. elég sok idődet lefoglalja mostanában, nem szeretném az idődet rabolni, na meg úgysem érek rá annyira mostanság.

Erre lépnie kell. Ha meg nem, nem kár érte, nyűglődjön továbbra is az ex-szel.

2013. febr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Tudom, hogy igazatok van, mindenkinek, aki írt. Már csak úgyis kellene cselekednem, ahogy én is gondolom, de sodródtam az árral, bízva abban, hogy a dolgok változnak és nem vallok "kudarcot".

2013. febr. 27. 17:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam. Amit leírtál, itt egy erősen döntésképtelen, határozatlan ember jelleme látszik. Kérdés persze az, hogy ha összejönnétek, megváltozna e.

Másik, hogy itt vagy ugye te, erre fel még mindig itt nyűglődik a régi kapcsolatán, és ha lenne egy kis esze tudná, hogy a káposzta csak felmelegítve jó, na meg az a másik lány sem akarja.

Ezek után én hagynám a dolgot, és néznék egy másik kapcsolat után. Persze ha ő rendezi ezt a dolgot, még adhatsz neki egy sanszot, de annyira ne töltsd az időd, ha nem tud dönteni, az már legyen az ő baja. Emberekkel (jelen esetben veled) nem lehet így szórakozni.

Persze kívánom legyen szerencséd.

2013. febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segít a gondolatod!
2013. febr. 27. 18:03
 8/8 Ivan Iljics ***** válasza:

Szerintem a legtöbb férfi olyan mint a régi számítógép: Adat bemegy, adat kijön és a legtöbb esetben könnyen következtethetsz a végeredményre.


Esetleg egyenesen mondd meg neki, hogy neked nem tetszik hogy az exével (vagy nem az exe?) találkozgat.

2013. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!