Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kene tennem?

Figyelt kérdés
A ferjemmel 6 eve vagyunk egyutt. Van egy 14 honapos kisfiunk is. Mar ugy erzem kb egy eve;hogy ez nem is egy kapcsolat. Ugy beszel velem;mint a kutyakkal; sztem meg is csal. Kb 3 honapja sex nincs is koztunk. Minden nap belemkot;kritizal stb. Szeretnek vegetvetni ennek a kapcsolatnak; csak az a baj hogy o nem megy el a kisgyerek nelkul;en meg ot nem engedem elvinni. Kidobni nem tudom a hazunkbol mert mind a ket neven van. A masik problema az hogy minden az rezsi szamla az en nevemen van is van es tartozasunk kb 50 ezer ami az en nevemen van. Ha elkoltoznek akkor o tuti nem fizetne semmit es minden az en nevemre jonne. Nem tudom mit tegyek!
2013. febr. 27. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Hu, ez nem könnyű... Együtt voltatok 6 évig, és utána jött a gyerek, egyértelmű utána romlott meg a kapcsolat. Történt esetleg valami, ami okot adhat rá? Esetleg a szex más mint korábban? Mindenre van megoldás, csak le kell ülni beszélgetni!

Mond el neki, hogy bizonyára ő is észrevette, hogy nem működnek a dolgok kettőtök között egy ideje, és nem az a megoldás, amit ő művel. Ha nem hajlandó a kommunikációra, hívd fel a figyelmét, hogy a dolgok nem úgy működnek, ahogy ő azt elképzeli, mert válás esetén a bíróság az anyának ítéli, főleg az ilyen pici gyereket!

Egy megoldás van: beszélj vele!

2013. febr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt....megprobalom.
2013. febr. 27. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!