Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatfüggő vagyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatfüggő vagyok, hogy éljem túl a szakítást, hogy ne táncoljak vissza?

Figyelt kérdés
Azt hiszem kapcsolatfüggő vagyok. Rengetegszer szakítottam már a párommal, de mindig vissza is táncoltam. Jobb vele, mint nélküle... Persze utána mindig rájövök, h hibáztam... Mit tegyek, h ne táncoljak vissza?
2013. febr. 27. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk keress helyette mást, akivel rendesen ki is jöttök, és nem kell szakítani.
2013. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát.. kitartással

és egy kis racionális gondolkodással

fel kell fognod, meg kell értened, hogy nem véletlenül szakítottatok, megvan a (nyomós) oka

2013. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, h kapásból mást kéne keresnek.

Ha jól számolom 10 éve nem voltam egyedül összesen talán 1 hónapot se. Mikor az egyiknek vége volt, a másik már alakult...

2013. febr. 27. 20:16
 4/9 A kérdező kommentje:
* karesnem
2013. febr. 27. 20:16
 5/9 A kérdező kommentje:
*keresnem (telóról nehézkes néha írni)
2013. febr. 27. 20:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem baromira rossz a hozzáállásod. Baromi alacsony önértékelésre vall, hogy ennyire függsz másoktól.

Egyszerűen erőt kell venned magadon, ennyire egyszerű a téma. Kimondod hogy vége, megszakítasz minden kapcsolatot, hagysz magadnak pár hetet a gyászra, aztán megrázod magad és elkezded felépíteni az önálló életedet, nagyjából ennyi.

Ha már túl vagy lelkileg az előzőn, akkor jöhet más.

2013. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó mondja. Ha nekem sikerült akkor neked is menni fog.
2013. febr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy másik kapcsolatba táncolj inkább. Menni fog. Csak akarni kell. Bízd a véletlenre úgyis találsz valakit.
2013. febr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat :)
2013. febr. 28. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!