Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjek! Ti végeztek a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek! Ti végeztek a feleségetek tudta nélkül önkielégítést?

Figyelt kérdés
Kérlek őszintén válaszoljatok, mert a férjem lebukott előttem, és most egy darab rongynak érzem magam... Az én hibám? Vagy ez természetes? Segítsetek!
2013. febr. 28. 14:46
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
14:57 férfi vagy?
2013. febr. 28. 14:59
 12/29 anonim válasza:
90%
Szerintem természetes..Ez a férfiak szinte napi rutinja,legalábbis szerintem és az elmondottak alapján,én is szoktam önkielégítést ugyan úgy a barátom mellett:)
2013. febr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%
biztos lehetsz benne azért nyúl magához mert nem ingerled sexuálisan olyan szinten hogy reakciót váltson ki belőle számíthatsz rá hogy keres valakit ..
2013. febr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, szerintem az én férjem is csinálja néha, de maradjon ez az ő titka :) engem nem zavar, míg köztünk minden OK.
2013. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
95%
15:00 olyan hülye vagy hogy fájdalmas...
2013. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy mi az, hogy "lebukott" ?

Ez olyan gáz...a bünözö bukik le, a szeretö, a gyerek amikor valamit ellop...

de nem az, aki önkieglégít. Ùgy van az egész beállítva, mintha ez egy megbocsájthatatlan bün lenne...azért kapjál már magadhoz...

2013. febr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
MENNYIRE IGAZ UTOLSÓ!! RESPECT!
2013. febr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Semmi extra kiverte mert olyan kedve volt, attól még szeret vagy nem de annak semmi köze ahhoz hogy veri e a farkát vagy nem...
2013. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
#15 ne minősíts ne személyeskedj ok?ha nem tetszik az hogy teljesen nyíltan hangot adok a válaszaimnak azt kb jelezd de nem kell a feszültség ok?Akkora balek a férje hogy a f-.x rángatja ahelyett hogy élne házastársi jogaival sőt kötelességeivel akkor nagyon nincs rendben vele valami,de ez nem az ő hibája...még egy gondolat a személyes megjegyzésedre rosszul viselem kóstolgatnak egyben biztos vagyok 2m távolságon belül szemtől szembe rám sem mernél nézni,nem hogy lehülyézni ill akkor ha hülye vagy vagy nagyon bátor
2013. febr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

15ös vagyok, jólvan Tyson!


Azért írtam, mert fájdalmasan rosszol látod a világot, meg házastársi kötelesség a sex ? most komolyan ?!

2013. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!