Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjek! Ti végeztek a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek! Ti végeztek a feleségetek tudta nélkül önkielégítést?

Figyelt kérdés
Kérlek őszintén válaszoljatok, mert a férjem lebukott előttem, és most egy darab rongynak érzem magam... Az én hibám? Vagy ez természetes? Segítsetek!
2013. febr. 28. 14:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi gáz. 9 éve vagyunk együtt a párommal, és igen ő is szokott maszturbálni. Pedig igen rendszeres és változatos a nemi életünk. Nincs bben semmi gáz. Megszokás. Néha kell az is, ő ezt mondja rá. Ettől nem szeret kevésbé, nem kell kombinálni egyből.
2013. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Tyson :)))
2013. febr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Gergo_30F ***** válasza:
100%

ez legyen a kapcsolatotok legnagyobb problémája!

ahogy korábban is írták, eleve nem kellene bűnnek beállítanod sem magad előtt, se neki. egyrészt szinte minden ffi csinálja,p; játék a fantáziával, magával...amíg kettőtök között az elvárt minőségben és mennyiségben van szex, addig az ezen való lovaglás, pláne számonkérés CSAK árt. ez nem rólad szól, épp ez a lényege. ne is akard még a gondolatait is kisajátítani, abból baj lesz.

2013. febr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Elnézést akkor rosszul fogalmaztam, amikor azt mondtam lebukott, de nekem, ez ott abban a pillanatban igen rosszul esett... Arról már nem is beszélve, hogy kb. 2 havonta vagyunk együtt... Ő egy lassabb, nyugodtabb típusú ember, szerinte ennyi szex elég is, egyszerűen úgy látom lusta hozzá, de tényleg lehet velem van a probléma, viszont nekem meg szükségem lenne arra, hogy nő lehessek mellette... Hogy legyen egy nő nő, egy olyan férfi mellett aki nem akarja, nem kívánja?
2013. febr. 28. 15:56
 25/29 anonim ***** válasza:
2 havonta az nagyon kevés. Miért ilyen ritkán?
2013. febr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Sokat dolgozunk nagyon, este esünk haza, mire a gyerek is elmegy aludni, és odáig eljutnánk, ő inkább levágódik az x-box elé, én meg a számítógép elé, mire ágyban vagyunk 2 perc és alszunk... Amikor néha együtt vagyunk, és én akarnám még, vagy többet, ő már nem akarja...
2013. febr. 28. 16:08
 27/29 anonim ***** válasza:
Valami extra program? gyereket lepasszolni, hosszú hétvégére kettesben elmenni? a kapcsolatotok szexuális téren kihűlni látszik, ez megmagyarázza az önkielégítést (bár ez lehet akkor is, ha jól működik, de ilyenkor aztán törvényszerű). Fel kellene dobni valamivel, lehet, hogy csak a hajtás miatt ilyen, de az is lehet, hogy párkapcsolati gondok állnak mögötte.
2013. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatban is és nősként is csináltam. Volt hogy tagadtam de rájöttem hogy nem kell, ez egészséges plusz ami nem függ össze azzal hogy egyébként milyen a szex együtt.

A feleségem is megérti, elfogadja. Ilyenkor nem kell csak magunkra figyelni , egyszerű, könnyed önjutalmazás.

2013. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
A lifenetwork-ön pont egy ilyen párrol volt szó a múlt héen. A szexdoktorok praktikákkl újra lendületbe hozták őket
2013. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!