Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális reakció colt tőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális reakció colt tőle?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy pénteken, azaz holnap itt alszik nálam a barátom. De mi sajnos nem vagyunk eléggé pénzesek,és eljött a hónap vége és kenyérre alig van pénzünk. Soha nem szerettem magam sajnáltatni, senkitől se vártam el soha hogy sajnáljon ez miatt,barátomtól se vártam el. Sajnos ezt előre nem tudtam hogy ez a hét olyan lesz, hogy épp van étel itthon, ezért mondtam a barátomnak hogy ne aludjon itt, mert sajnos nem tudom mivel megkínálni.:( Meg nem tudok neki enni adni mert anyu így se tudott mit főzni mivel semmi olyan nincs itthon. És nekem rosszul esne ha itt van barátom és nem tudok neki enni adni, megkínálni valami étellel szerintem ezzel nem vagyok egyedül. És elmondtam ezt neki, aztán írta hogy érti stb, utána elkezdett velem bunkó lenni. Elmagyaráztam neki hogy sajnálom nem tehetek róla hogy ez van, nem mindenki lehet gazdag vagy pénzes. Az ő családja hozzánk képest már gazdagnak mondható, és ezért is esik rosszul hogy ennyire nem tud megérteni engem, hogy milyen rossz az ilyen. Suliba se szoktam ilyenkor semmit sem enni. Nem is szoktam reggelizni, és eléggé rossz érzés mikor mindenki eszik körülöttem én meg majd meghalok az éhségtől. És annyira rosszul esik ez az egész mert hát mégse lenne illő ha úgy aludna itt hogy nem tudok neki mit adni, meg másnap reggelit se.:( És ezért miért kellet rám megharagudni,bunkóskodni? Nem én tehetek róla. Ez a sors jutott. Én a helyében megérteném, de igazából sokat nem várhatok tőle mert ő nem tudja milyen így élni szóval mindegy.... :(
2013. febr. 28. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így éltem nem is olyan régen, kicsi korom óta ez volt vagy is én ebben nőttem fel. Én megmondtam hogy ez van és hogy nem tehetek róla, ha meg nem tudok vele találkozni épp dolgoznom kell hogy odaadjam kajára. Azt hiszi valószínűleg hogy csak kifogás ugyan ilyen olt nekem is. Aztán mondtam neki hogy oké akkor jöjjön át és majd aztán megérti mire gondoltam, át is jött utána nem volt velem bunkó.
2013. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ő is volt már itt sokszor, de én nem tehetek róla hogy ez van. Nem mindenkinek megy jól. Rosszul esik nagyon hogy nem tud megérteni, és bunkó velem de nem tudok vele mit kezdeni, ha ez neki jó akkor csinálja.
2013. febr. 28. 15:16
 3/7 Adrenalin ***** válasza:

Együtt tudok veled érezni, és most nem csak a levegőbe beszélek.


Szerintem nem normális az ilyen reakció. Lehetne sokkal megértőbb a fiúd. Lehetséges az is, hogy nem hitt neked, azt hitte, csak kifogásokat keresel. Mondd meg neki, hogy őszinte voltál, és értse meg, hogy sajnos ez a helyzet, és nem azért mondtad le, mert nem akarsz vele találkozni.

2013. febr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy azt hiszi hogy kifogásokat keresek. Mert tudja jól hogy,milyen körülmények között élek, hogy nem vagyunk gazdagok.:) Csak hát ők eléggé pénzesebbek mint mi, és gondolom ő az ilyet nem tudja felfogni sajna, nem tudja milyen éhezni néha... Nem hibáztatom ezért mert senki sem választhatja meg hogy hova születik, de talán több megértésre vágytam...
2013. febr. 28. 15:24
 5/7 Adrenalin ***** válasza:
Bunkóság tőle, erre nincs mentség. Nem okolhat olyasmi miatt, amiről nem tehetsz.
2013. febr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Huhh.. Szörnyű lehet neked :(

Az én családom is szegény és a barátomé is, úgyhogy mi megértjük ilyen téren egymást.

A te barátod (magamból kiindulva) lehet, hogy azért reagált így, mert nagyon beleélte magát és rosszulesik neki. Vagy nem nagyon tudja elviselni hogy te így élsz. Más ok most nem jut eszembe. :/

2013. febr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom! :(

Szerintem üljetek le a barátoddal és beszéljétek meg ezt az egészet.Nyilván tisztába van azzal, hogyha ti nem vagytok annyira tehetősek,mint Ők. Ha igazán szeret és BECSÜL és nem utolsó sorban TISZTEL akkor megérti. Egyébként először fordult elő az ilyen? Mert, ha nem akkor el kéne gondolkozni rajta, hiszen azért a szerelmed, hogy melletted álljon nemde?! Ha egy ilyen problémát nem tud tolerálni......

2013. febr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!