Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kiköltöznék londonba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiköltöznék londonba, mennyi esélyem lenne komoly párkapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés
Perfect angolom van, többször is voltam kint 1-2 hétig, és egyetemre mennék. Amúgy nem vagyok csúnya, barna hajú, magas (178cm) vékony, formás lány vagyok, és az arcom is egész szép :$
2013. febr. 28. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Még kevesebb mint most.
2013. febr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán valamelyik arab ad érted pár tevét.
2013. febr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem nehéz most barátot találnom, mert "tapadnak" rám a pasik, most szakítottam a barátommal nemrég, mert nem viselkedett rendesen. Azóta volt egy csomó jelentkező, de nem kezdenék kapcsolatot, mert nyáron már költöznék ki.
2013. febr. 28. 17:47
 4/8 anonim ***** válasza:
tetszenek a szomáliaiakam? mert akk egész jók ott az esélyeid.
2013. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
talán ha nem lennél ennyire beképzelt,lenne barátod is..
2013. febr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elég beképzelt vagy.


De akkor MI a kérdés??? :o

2013. febr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok esélyed lenne. A barnább bőrűek, de még a feketék is buknak a feér magyar csajokra. Tudom mert én is kint élek. Meglepő mennyien vannak feketékkel. Mondjuk nekem ez nem tetszik de nem is nekem kell. De nagyon sok magyar lengyel litván, van miből válogatni...
2013. márc. 2. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha jo a segged, akkor nalam lehet egy dobasod. 22 vagyok 184 magas, izmos es rohadtul jokepu;)
2013. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!