Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztek olyankor, ha kihűlt a szerelem részetekről?

Figyelt kérdés
ezzel az indokkal szakítottak velem, hogy már nem szerelmesek belém... de már kezdem megszokni, mert mindig ez van..úgy szeretném már megtapasztalni, hogy mégis milyen,ha kiszerettek a másikból?Mit éreztek? Folyamatosan alakul ki vagy hogy? mert nekem az Istenért se megy kiszeretni másból.... hiába csinál velem bármi rosszat egyszerűen nem megy.
2013. febr. 28. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ürességet érzek én legalábbis...
2013. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kifejtenéd bővebben? már nem vonzódsz hozzá szexuálisan, nem akarod megcsókolni, idegesít .....? vagy ezek kombinációja?:D
2013. febr. 28. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
hat hogy is mondjam, en akkor szerettem ki a baratnombol amikor rajottem, hogy ot egyáltalán nem érdeklik az igényeim teljesen eltérőek például a szexuális igényeink és mások is.. na mikor megfogalmazódott bennem, hogy ez a helyzet szép lassan ki szerettem belőlle
2013. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam ez így szokott lenni :ad valamit, de nem azt, amire vágyom. Kapok valamit, de nem elégít ki. Nem elég, mert nem erre van szükségem. De valamiért mégis, időről-időre képesek vagyunk elhinni, hogy jó lesz. Hogy majd ez lesz "az", közben meg már az első pillanatban érzed, hogy nem elég, mert ez csak varázslat. Ideig-óráig tartó varázslat, ami elmúlik. De valamiért még mindig elhiszed, hogy ez most más lesz. Teletöltöd képzelettel, aztán menjen. Csak épp akkor van baj, amikor kiderül, hogy a képzeletnek köze sincs a valósághoz.
2013. márc. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!