Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a páromnak? (ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a páromnak? (ő F28) (elolvastam az ebben a témában feltett kérdéseket) Lenn a sztori.

Figyelt kérdés
Évfordulónk lesz... Főztem már neki, sütöttem kedvenc sütit, a közös kép, videók ötletét már ellőttem. Vettem már neki ruhát is. Ékszert nem hord, nincs igazán hobbija. Van még valami ami eszetekbe jutna? (törölköző, parfüm, gravírozottak már mind meg voltak - sztriptizelni nem akarok :) ) Segítsetek kérlek.
2009. szept. 11. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Javaslom, ha szereti az autóját, és szereti a tuningolást, vegyél neki valami jó dolgot az autójába.
2009. szept. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még jó idő van, menj ki egy pléddel, két pohárral és egy üveg pezsgővel, némi sütivel, gyümölcsel, csokival egy nyugodtabb parkba, és várd ott. Csinálhatod úgy is, hogy hagysz otthon egy cetlit, hol talál majd meg. :) Én nagyon aranyosnak tartom, egyik barátnőm így várta a párját egyszer, és nagyon örült neki.

Esetleg pakolj be az autóba ugyanezekből, öltözz fel, állj meg az ajtó előtt, és mondd meg neki, hogy két perce van elkészülni. Aztán vidd el egy erdőbe, valami tisztásra, és ünnepeljetek ott. Ilyen helyen még egy kis erotika is belefér, persze, ha nem a leforgalmasabb túristaútvonalat sikerült kifognod. :)

2009. szept. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fizess be egy hosszúhétvégére, és Add oda neki a két "jegyet". Mond Neki, hogy vigye el, akit szeret. Úgy is Téged fog! :))
2009. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 28 vok.Mivel elég sok cuccom van inkább egy kirándulásnak örülnék.De jó ötlet valami élményfürdős wellnws hétvége vagy egy nap is elég lenne.
2009. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
párom legutobb egy bonsait kapott...azzal a cetlivel,hogy ha életben tartja x évig,akkor alkalmas egy babát is felnevelni
2009. szept. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket. az autóját sem tuningolja, a wellness meg már le van fixálva december elejére... még mindig tanácstalan vagyok.
2009. szept. 11. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!