Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem igényli a gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem igényli a gyakori találkozásokat?

Figyelt kérdés
A srác aki tetszik és volt már pár randink, azt mondta hogy sosincs ideje minden nap találkozni a barátnőivel. Hogy évekkel ezelőtt sem volt, és most sincs. Mert akkor suliba járt meg sportolt, most meg dolgozik és ugyancsak sportol. És hogy mindig fáradt, meg alig várja hogy hazaérjen.
2013. febr. 28. 20:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz lehet? Mert ha szeretek valakit akkor azzal minden nap találkoznék nem?
2013. febr. 28. 20:26
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mert nem vagytok összeláncolva, hagyj neki szabad teret..
2013. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, ne fojtsd meg. Én is mindig utáltam az olyan csajokat akikkel folyton együtt kell lenni. Minden 2. nap találkozni bőven elég, vagy ha minden nap akar akkor max esti ott-alvás. De napközben felejtsen el.
2013. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még nem a barátom mondjuk, csak felhozta hogy a volt barátnője is mennyit könyörgött hogy találkozzanak gyakrabban, és hogy ezt is megunta. Meg ugye jött az hogy "Ha nem találkozunk gyakrabban biztos megcsalsz" stb és hogy emiatt is besokallt.
2013. febr. 28. 20:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban mindenkinek van egy magánszférája is,szabad teret is kell hagyni a másiknak.Szükség van kompromisszumra,meg kell állapodni,hogy figyelj,találkozzunk mondjuk heti háromszor délután,mert akkor van rá időm.Te alkalmazkodsz hozzá,ő meg a te igényeidhez,de mégsem fojtjátok meg egymást,elhanyagolva sem vagy.Egyezzetek meg,és nem lesz vita.
2013. febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenki egyforma, és nem mindenki igényli a gyakori találkozást, nekem néha még a heti 1 alkalom is sok, pedig szeretem a páromat és semmi gondunk. jól megvagyunk. de ennyi elég.
2013. febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a minden 2. nap a maximum, a heti egy pedig a minimum, ami a gyakoriságot illeti, ezen az intervallumon kívül mindkét irányban elégedetlen vagyok.
2013. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a mindennap találkozás az tényleg túlzás, mert az embernek más fontos elfoglaltságai is vannak, melyeket rendeznie kell, hogy haladjon az élet... a minden másnap viszont kell szerintem, egy normális kapcsolatban.
2013. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj,ha nem találkoztok mindennap.

Mi sem találkozunk a párommal minden nap,hetente kb.2x,néha 3x találkozunk.Ez alkalmakkal mondjuk,mindig együtt is alszunk,és akkor a másnapot is délutánig együtt töltjük.

Nekem ennyi elég.És neki is.

És őszintén szólva van,hogy 5 napig is nem találkozunk,mivel mindketten dolgozunk,nem távkapcsolatban élünk,de nem tudjuk mindennap megoldani,hogy találkozzunk.

Őszintén szólva én szeretem így a kapcsolatomat vele,és szeretem azt az érzést is,amikor már 3-4 nap után azt érzem,hogy mennyire hiányzik,és amikor ő is keres,és mondja,hogy mennyire várja már ,hogy láthasson,az nagyon jó érzés.Szerintem ez is erősíti jelen felállásban a kapcsolatunkat.Nem unjuk meg egymást,egyébként 3 éve vagyunk együtt.

Majd ha összeköltözünk,akkor persze más lesz a helyzet,az meg azért lesz jó,mert együtt élhetünk :)

De erre még sajnos nincs lehetőség.

Szóval nem baj,szerintem ha nem találkoztok minden nap.Nem kell ezt kényszeresen csinálni.

2013. márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!