Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti beszélnétek vele a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti beszélnétek vele a helyembe?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a barátomnál,ahogy megnyitottam a böngészőt,bejöttek azok az oldalak amit legutóbb használt,és ott volt egy facebook levelezés,ahol a barátja ezt kérdezte: "na és mizu van xy-nal"? xy annak a lánynak a neve akibe tavaly nyáron szerelmes volt.Nem merek rákérdezni a dologra,mert félek,hogy az lenne,hogy kutakodok utána,pedig tényleg egyáltalán nem akartam,csak az volt az utolsó üzenet.Ti mit tennétek ez esetben?
2013. febr. 28. 23:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
múlthéten is láttam hogy kikkel beszélget,ott volt az a csaj is közöttük,de akkor nem nagyon fordítottam neki jelentőséget,mert megbízok benne és látszik rajta hogy szeret engem
2013. márc. 1. 00:06
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha ilyet kérdezett a barátod haverja,hogy mi újság azzal a csajjal, ott már van valami.Gondolj csak bele.Előtte is témában volt a csaj náluk.Ha a helyedben lennék én megkérdezném, de most mint kívülálló azt tanácsolom,akármennyire nehéz is,várj még vele.Amúgy miről szólt a levelezés?Mert azt nem említetted.
2013. márc. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Így van, miről szól a levelezés.. mert ha olyan dolgokról, vagy akár célzás szinten is van benne olyan, ami akár veszélyt jelent a ti kapcsolatotokra, akkor mindenféleképpen kérdezz rá!!!


Nekem régen volt ilyen szituációm.. bár az durvább volt..

és rákérdeztem..

de ha nem is azt találtam volna meg.. akkor is rákérdezek, mert minél előbb kiderül mi a helyzet annál jobb lesz..

1.nem emészt fel téged

2.lehet olyan derül ki, ami jobb most, mint később.. és legalább nem leszel átverve.

Mert az a legrosszabb, mikor a szemedbe mondja, hogy így meg úgy szeret, meg ilyenek, közben meg már rég máson jár az esze. Aztán a végén ott állsz megdöbbenve, hogy mégis mi volt a baj, mit rontottál el.....

2013. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!