Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok fontos neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok fontos neki, vagy egyszerűen csak ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy barátom ( 19, én 16 vagyok ), távkapcsolatban élünk, 120 kilóméter választ el bennünket. Az utóbbi időben úgy érzem, hogy nem nagyon figyel rám, vagy egyszerűen nehezére esik neki. Msn-en beszélünk majdnem minden nap. Előfordul az, ( nem is ritkán, nem is sűrűn ) hogy eléggé lassan válaszol. Nos én megértem, hogy vannak haverok, fontosak is, de mondtam neki, hogy jólesne, ha akkor csak rám figyelne, mert ezt én is megteszem érte. Nem akarom kisajátítani, csak akkor felkelti bennem azt az érzést, hogy nem vagyok annyira fontos neki...Nagyon szeretjük egymást ( az ő részéről ebben már egy kicsit kételkedek ) és nekem ún. önértékelési problémáim vannak. Őt ez zavarja és megkért rá, hogy ne " hurrogjam " le magam állandóan és én ezt be is tartom, csak néha, amikor nagyon depis vagyok. ( depresszióra eléggé hajlamos vagyok), Szokta nekem mondani, hogy " megduglak". Na mármost tudom, hogy azért mondja, hogy ne szóljam le magam, mert még nem akarok lefeküdni vele és pont ezért meg akar ilyeszteni, hogy ha...akkor..., de ez nekem nagyon rosszul esik. Mondtam neki, hogy akkor legalább úgy mondja, hogy " szeretkezünk ", de majdnem mindig elfelejti. Ez most komolyan azért van, mert már nem szeret, vagy mert a pasik egyszerűen...alapból ilyenek...?( tiszteletem a kivételnek, persze. )Szóval ezt nem tudom eldönteni, hogy most tényeg ennyire nem vagyok fontos neki, hogy amikor kell, figyeljen rám és figyeljen arra is, hogy mi esik rosszul nekem és ne felejtse el, vagy csak egyszerűen ennyire pasi? ( a családi körülményei és az anyagi helyzete nem éppen jók...( még...már van munkája)) Lécci, aki tud, javasoljon valamit!
2009. szept. 11. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Nekem ez a "megduglak" kifejezés nagyon erős, megértem, hogy neked sem tetszik. Az én barátom még viccből se mondana ilyet, pedig már 2 éve együtt vagyunk, és elég jól ismerjük egymást. Visszatérve a lényegre, én nyíltan szembe állítanám a kérdéssel, amikor legközelebb találkozol vele. Fontos, hogy ezt ne msn-en beszéljétek meg, hanem élőben. Nézz a szemébe, ő is a tiédbe, és így beszéljétek meg. A depis hajlamod "kezelését" pedig megint csak nem helyeslem, mert egy barát arra is való, hogy megértsen, és megkérdezze, hogy valami baj van-e esetleg. Szóval röviden őszintén beszéljétek meg a helyzetet, én csak szorítani tudok. Sok sikert!
2009. szept. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Hisztis kis éretlen pics@ vagy, kezdj inkább kordbelivel. Valószínű sokkal érettebb Nálad. 19 évesen már aktívan szex-el az ember, hamar elmegy a kedve, ha folyton csak nem-et hall...
2009. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne halgass a 2.-ra mert vérgyökér....az nem életkorhoz van kötve h az ember hány évesen szexel! Ne halgass az ilyen tizenéves majmokra, a kapcsolat NEM CSAK SZEXBŐL áll! Én csak szerettem volna olyan nőt (eddig nem volt, sőt, az ellenkezőjét fogtam ki mindig) aki nem dobja oda magát pár hét után, és nem azért mert nem szeretem a szexet, hanem azért mert sokkal nagyobb értéke van úgy a dolognak (már ha egyáltalán komolyan tervezek a csajjal).

Kedves kérdező, szerintem fogd fel humorosabban a dolgot. Mondjuk azért egy távkapcsb.-a fontosabbak lennének ezek a verbális dolgok.

Vagy csináld azt h lesz.rod egy ideig, nem írsz rá te sem, nem keresed. Vagy rájön h fontos vagy neki, vagy nem. De ezzel azért vigyázz, ne ess át a ló túloldalára! Sokáig és nagyon azért ne hanyagold, de éreztesd vele h figyeljen rád jobban oda. Tapasztalat, hogy az érzelmeket a legritkább esetben lehet megbeszélni, nem kérhetsz meg senkit h szeressen jobban v figyeljen oda rád jobban, ez vagy megvan, vagy nincs...

2009. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
*a tizenévest úgy értettem h 12-13 lehet kb. agyilag
2009. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tavkapcsolatom van nekem is kb 160km van koztunk.De oszinten ha ugy erzed,hogy hanyagol akkor viszont azt is teszi.Nagyon fontos,hogy mind2 akarjatok.A parom ilyen volt velem mikor egy masik lany tetszet neki.Aztan atba*sztam a fejem egy parszor.Most meg ugy vagyunk,hogy nagyon kedves es figyelmes ilyen meg sosem volt velem.Nem tudom mire veljem ezt tole de az biztos,hogy a parod bizonytalan es ha szerencsed van megtudjatok beszelni.Ha nem ennek a kapcsolatnak vege lesz.Nagyon sajnalom,hogy ezt kell mondjam de sajat tapasztalatbol beszelek.Persze az is meglehet,hogy egy ido utan ujra osszejosztok ahogy mi.Akarhogy is sok sikert:)Puszillak:)
2009. szept. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!