Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok eligazodni rajta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok eligazodni rajta, érez irántam valamit?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok,van baratnöm elég rég óta,de van egy másik csaj,aki az első szerelmem volt,az ojan 6-7 éve,de akkor még kicsi voltam és tapasztalatlan,szóval még csók sem volt annak idelyén.Amióta ismerem pár hónapos megszakitásokkal,de szoktunk beszélgetni,talakozgatni ritkábban,az utobbi 5 évben vagy 4-5 láttam.Róla annyit kell tudni,hogy 19 éves és van 3 éve barátja,de a srác már nem foglalkozik vele,igy inkább velem szokott beszélgetni,persze a barátnőm nem tud róla,van olyan,hogy 2-3 orát beszélgetek vele egy nap,telefonon.A multkoriban találkoztunk,2 este,egyik este olyan félorát beszélgettünk,másik este kb 3 orát,de puszin kivűl nem történt semmi.Valameik nap kérdezte smsben,hogy szeretem?és én visszakérdeztem mielött válaszolnék,aztirta,hogy igen és tett egy kacagos és egy :P t,és mikor szó esett eről akkor kérdezte,hogy miért csináltam viccet ebből,erre aztmondtam,hogy mert ő is viccnek szánta a válaszát,erre aztmondta,hogy az nem volt vicc.

Vajon még nem multak el az érzései,vagy minek a jele lehet ez?


2011. júl. 17. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
csak beleunt az előző párjába... hagyd meg tartalékba :D
2011. júl. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezt te érzed :P első szerelemmel jó lehet öszejönni. de ha jól megvagytok bnőddel és szereted akk cumi van. amúgy szerintem szeret. de vagytok elég idősek hogy megbeszéljétek
2011. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen ,szeretem a barátnőmet és ő is engem.
2011. júl. 17. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!