Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok eligazodni a páromon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok eligazodni a páromon! Ez most rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Mostanában érzekeny vagyok picit (25 éves nő vagyok) és szegényt folyton azzal piszkálom, hogy biztosan nem számítok neki meg nem akar velem lenni és neki mindegy hogy együtt vagyunk e vagy sem... azt mondta, hogy neki nem mindegy hogy vele vagyok vagy nem, csak ő úgy van vele, hogy ha nem akarok vele lenni, akkor ő nem erőltet semmit... ne vegyem magamra csak ő ilyen... és hiányzom neki...na most akkor mi van?
2013. márc. 1. 21:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ba@szogatod és elvárod hogy megsímogassa a buksid és azt mondja ügyes vagy?Talán megpróbálhatnád a másik ember szemszögéből nézni a dolgot.Azt tapasztalja hogy baszogatják,beszólogatnak neki és megkérdezik eggyütt akar e lenni azzal aki szurkálja.Összeszoritja a fogát nehogy azt mondja hogy huzzál a pics@ba mert tudja hogy érzékenyebb vagy manapság és megérti.De te elvárnád hogy jó pofát vágjon hozzá és azt mondja minden rendben és szerelmet valljon piros rózsával?Egy idő után elege lesz a hisztiből és elmegy mert érzi nem tud segíteni neked,és ő is kikészül meletted.
2013. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Magyarul hisztizek és feleslegesn gerjesztem a feszültséget?... hát lehet hogy így van... azt hiszem igazatok van.. pedig nem jellemző rám a hiszti... de befejezem mert nem akarom elveszíteni.
2013. márc. 1. 21:53
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahh végre felfogtad... :) Fejezd be a hisztit... :D És légy boldog azzal aki szeret... :D
2013. márc. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ennél már csak egy rosszabb van,ha egy pasi csinálja ezt.
2013. márc. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kedves nőtársaimmal nagyon szépen tudunk agyalni, kombinálni...stb. Elfelejtünk józan ésszel gondolkodni, ha a szeretett pasikánkról van szó.


Ha tényleg elhagynád, kb nem értené mi bajod, esze ágába nem lenne sztem könyörögni. Hidd el, egy férfi nem hajlandó térdre ereszkedni, ha elutasítást kap.

2013. ápr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!