Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a kísérlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a kísérletről amit a páromon végeztem? Az eredmények ismeretében ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Egyik nap reggeltől estig távol volt, kihasználva az alkalmat szépségnapot tartottam. Teljes lábepilálás, bikinivonal, hónalj gyanta, testradír, hajpakolás, arcpakolás, minden anyámkínja... estére kimerült voltam, de szexin éreztem magam, romantikára készen fogadtam egy szál köntösben, egy üveg vörösbort is kinyitottam.

Hazaért, ledobta a retkes bakancsait és számon kérte rajtam, hogy miért nincs főtt étel vacsorára.

Mondtam, hogy egész nap szépítkeztem, nem értem rá főzni, de csinálok szendvicset, ha éhes. Az persze nem volt jó, elkezdett velem kiabálni, azt mondta, ugyanúgy nézek ki mint reggel, és inkább főzzek, az látható eredményt hoz.


Már nem az első olyan beszólás volt, végleg elegem lett, hogy neki a zabálás fontosabb nálam, úgy érzem mintha az anyját pótolnám neki hétköznap (mert minden hétvégén hazajár zabálni). Csak 26 éves és már pocakosodik.


Úgyhogy a következő volt a kísérlet: egy hónapon át nem törődtem olyan mértékben a külsőmmel mint eddig, csak úgy mint egy férfi tenné = nem szőrtelenítettem, nem sminkeltem, nem vettem föl szexibb, de kényelmetlenebb cuccokat stb... (természetesen csöves módi se voltam, fürdés, hajmosás minden más volt) és a kedvenc kajáit csináltam, mindig volt minden amit akart.


Hát nem lett kedvesebb, szexuális életünk még így is van, de alig és piszkál, hogy igénytelen vagyok. Ha erre az a válaszom, hogy akkor sütök neki valamit akkor mindjárt bókolgatni kezd.


Borzalmas a felismerés, hogy neki fontosabb az, hogy a Anyuci 2.0 legyek mint a barátnője. 20-on évesen én nem ilyen kapcsolatra vágyom.

Ti mit tennétek a helyemben?



2013. jan. 13. 14:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%
Őszintén?Én mondanám neki hogy akkor nem kell együttélni vegyen föl egy házvezetőnőt neki elég az is bőven!!
2013. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, amit csináltál, hát...mit is mondhatnék, láthatóan nem vagy boldog, Ő láthatóan nem értékel Téged, mire vársz?
2013. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
Mit tennék? Egyszerű. Amíg sül a süti, epilálnék. De komolyra fordítva, én elbúcsúznék tőle.
2013. jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Hogy tudsz vele így élni? Változni 26 évesen már úgyse fog, találjon magának helyetted valami szőrös, féltonnás sertésivadékot, aki sütöget neki. Nehogymár még téged baszogasson.
2013. jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 B25 ***** válasza:
68%
Ennek sajnos véget kell vetni vagy komolyan beszélni úgy hogy megemlíted h te már a szakításon is gondolkodtál.Gondold hát hogy vársz-e mást egy kapcsolattól.
2013. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 T.Dorcsi válasza:
67%
Egy kapcsolatnak nem arról kell szólnia, hogy az egyik fél kiszolgálja a másikat. Ha te megteszel vmit neki, neki is meg kell tennie azt számodra, ami te szeretnél és igényelsz. Vagy felhívod erre a figyelmét és ő próbál megváltozni vagy felejtsd el és lépj tovább, nem érdemel meg.
2013. jan. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
64%
Őszintén? Én menekülnék egy ilyen kapcsolatból. Amit leírtál, a megfáradt, begyepesedett 30 éves házasságokra jellemző. Semmi tisztelet, semmi kedvesség, semmi vágyakozás... borzasztó.
2013. jan. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
89%
Szakíts vele.
2013. jan. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
59%
Neki cseléd kell, nem társ. Hagyd ott a pitsába.
2013. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
66%

Hat oszinten 44 eves ferjemis a sutit valasztana es a meleg etelet es kijelnetnene hogy akarmilyen csunya kover szoros pattanasos kocos is vagyok szeret engem foleg ha finom pitet sutok neki.

Ennyit a ferfiakrol a szivukhoz a hasukon keresztul vezet az ut. Ha megkerdezem tole lecserelne egy 20 eves feszes csini pipire Azt valaszolja ,, hulye vagy? az meg fozni sem tud rendessen o nem akar ehezni sima lab es mukorom mellett.

Szoval nem ritka a baratod ilyenek a ferfiak nekik az igazio ertek a szivedben es a labosodban van.

2013. jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!