Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » NEm ciki hogy fingott előttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NEm ciki hogy fingott előttem a barátnőm?

Figyelt kérdés
NEkem rossz emlékeim vannak erről, mert az előző barátnőm is fingott előttem, igaz ő többször is és aztán elhagyott. EZért nekem ez olyan mint egy jel, hogy egy kisebbet fingott elöttem abarátnőm. BEszélgetünk, beszélgetünk állva, erre egyet szellent , és mondja tovább a mondandóját, ugy csinált mintha semmi sem történt volna. Azt mondta nem érezte hogy jön szél, ezért vissza sem tudta fogni. TEhát véletlenül szellentett. Én bezzeg mindig vissza tudom fogni, és vissza is fogom, pedig sokat kell szellentsek, de mégsem előtte engedem ki. SZerintetek ez parasztság és egy jel h elfog hagyni?
2013. márc. 2. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

részedről parasztság, hogy így fogod fel..

az élethez tartozik.

2013. márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
BIztos hogy el fog hagyni.FIngás már a végső jel.
2013. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Semmi köze az elhagyáshoz. Ezért szenvednek amúgy oly sokan emiatt, mert sok ember így áll hozzá. Ha visszatartod a pukkancsot az eszméletlen fájdalmakat okoz egy idő után. Azt akarod, hogy szenvedjen melletted a nőd?


Egyszerűen csak kiengedte, lehet nem érezte, van ilyen, legalább nem görcsölt be neki a poci.

2013. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Atyaúristen.

Túl kevés problémád van.

2013. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
érdekes felfogásod van ezzel kapcsolatban. akármeddig leszel egy nővel, mindig vissza fogod tartani előtte, meg elvárod, hogy ő is így tegyen? nevetséges. ja, és lehetetlen, főleg majd egy hosszabb, több éven át tartó kapcsolatban.
2013. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mi évtizedekre tervezünk, de még csak 3 és fél hónapja vagyunk együtt, nem hiszem h ilyen hamar meg kellett volna mutatnia nekem azt h tud szellenteni
2013. márc. 2. 20:26
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez valahol természetes dolog. Nyilván nem azt mondom, hogy bárhol és bármikor lehet pukizni, de pl. otthon megengedett. Oké, hogy nem szokás ezzel dicsekedni, de a kényszer nagy úr, és sokáig visszatartani sem egészséges. Az elhagyáshoz meg semmi köze az egésznek, és nem kérheted a barátnődtől, hogy mindig menjen el a közeledből, és bújjon el egy sarokba, ha pukiznia kell.
2013. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki, legalább mihamarabb felszabadultan tudtok majd viselkedni egymás előtt. te is tedd nyugodtan azt :D
2013. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Cikinek ciki, de megesik néha, na bumm. Nem hinném, hogy ez egy "isteni jel", hogy el fog hagyni.
2013. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A te felfogásod egészségtelen, olvass el egy két egészségügyi dolgot a szervezetünk müködéséről és egyből megfogsz világosodni és ,,okosodni". Huhh,bár csak ennyi lenne az én gondom is,édes istenem.
2013. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!