Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valyon lehetne köztünk több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valyon lehetne köztünk több mint barátság?

Figyelt kérdés
Ismerek egy 19 éves fiút, aki fodrász, és igen csak nyilvánvaló, hogy meleg. Nagyon tetszik nekem, és mikor elhívom valahová, akkor olyan furcsa. Ha lányokról van szó, olyankor elzárkózik. Ha egy lányról kérdezik más lányok, akkor azt mondja, hogy igen, volt vele együtt(sex), de ha én kérdezem akkor letagadja simán. Egyszer elhívtam meginni valamit, és aztán gyorsan eltereltem e témát, nehogy beégjek, de ő megint szóba hozta, és azt mondta elmehetünk nyugodtan. Segítsetek légyszives, nagyon fontos lenne, fenemód tetszik nekem ez a srác! : )
2013. márc. 3. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:
nem
2013. márc. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kizárt
2013. márc. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!