Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kissebb nézeteltérés a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissebb nézeteltérés a barátommal, én reagálom túl?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, távkapcsolatban, de minden nap beszélünk, hivjuk egymást vagy 10x, ha nem vagyunk együtt. Még nagyban dúl a love, ki se birnánk ha nem hivogatnánk ennyiszer egymást:)

De van,hogy olyan programjaink vannak külön, amikor nem tudjuk hivni a másikat egész nap. Velem van a baj,h örülnék neki ha ilyen esetben irna smst? Max. egyet,h tudjam mégis mivan vele. Jeleztem neki, szó szerint kiakadt.

Köszönöm aki véleményt ir:)


2013. márc. 3. 12:15
1 2
 1/11 fospuska ***** válasza:
54%
biztos,hogy napi 10 hívás a legkomolyabb bizonyítéka annak,hogy szeret és nem kell aggódnod miatta? nem fogom fel sehogy sem,hogy minek félóránként sms-t küldeni a nyilvánvalóról,főleg,ha valamelyikőtök elfoglalt.
2013. márc. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,h félreértelmezted. Sehol nem irtam,h fél óránként.
2013. márc. 3. 12:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha olyan programon van, ahol nem lehet telefonálni meg ilyesmi, napi 1 sms még elvárható. Igaz mi nem beszélünk 10x naponta, de ha esetleg 1x sem tudunk, azért 1 sms-t várok, hogy él-e hal-e. Ezt tudnom kell. A többi várhat, nem kell rögtön mindenről tudnia a másiknak.
2013. márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A napi 10 telefonhívás önmagában kiakasztó számomra. Ha valaki naponta tízszer hívna, kitépném az összes hajamat. Ha még sms-t is küldene, az övét is. És én lány vagyok.
2013. márc. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12:56-os, ezen jót röhögtem :D
2013. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 fospuska ***** válasza:
pfff... napi 10 az mire jó...? nincs ez félreértelmezve,de ha az neked jó,majd mások azt mondják,amit hallani akarsz. nekem mindegy.
2013. márc. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A napi 10 hivás "arra jó",hogy olyan szerelmes vagy,hogy nem birod ki a másik nélkül.


12:51 örülök,hogy nem vagyok egyedül ezzel:) Én se azt várom,hogy óránként irjon, de 1db sms, szerintem is elvárható. Hogy minden rendben van, jól van e...

2013. márc. 3. 13:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 12:56-ossal, én is lány vagyok, de van olyan, hogy egy napig nem is beszélünk, mert dolgunk van.. Max facebookon 3 sort, azt se mindig. Van külön életünk, pogramjaink, nem 'lógunk egymás seggében', pedig nagyon is szeretjük egymást. Mondjuk mindketten utálunk telefonálni, úgyis a személyes tali az igazi :)

24/N

2013. márc. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A 12:51-es vagyok. Ha tényleg megelégszel adott esetben napi egy sms-el, akkor szerintem nem akadhat ki. De azért amit leírtál, hogy napi 10 telefon, az durván hangzik.
2013. márc. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ne lovagoljunk a napi 10en kérlek:) Nem szoktam számolni, a lényeg,hogy sokszor hivjuk egymást, mivel oda vissza vagyunk egymásért még mindig. De itt nem is erröl van szó, nem ezen van a hangsúly.


Azért mert valakinek ez sok, vagy mert soha nem volt még szerelmes, nem kell egy dolgon lovagolni, föleg,h tényleg nem ez volt a kérdésem. Köszönöm aki érti:)

2013. márc. 3. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!